Datça - Marmaris - Selimiye - Bakır Köyü

Datça - Marmaris - Selimiye - Bakır Köyü

599.00 TL

DATÇA-MARMARİS-SELİMİYE-BAYIR KÖYÜ TURU 

HERŞEY DAHİL KONAKLAMA (Datça'da) 

DATÇA-KIZKUMU-TURGUT ŞELALESİ- SELİMİYE- BAYIR KÖYÜ -MARMARİS 

Begonvillerle çevrili dar sokakları, kartpostal güzelliğindeki ormanları, 
tarihi değerlerleri ve tertemiz havası ile DATÇA ,
Birbirinden güzel koyları, göz alabildiğine uzanan ormanları, köyleri, 
şelaleleri ile MARMARİS baharda bir başka güzel…

 (2 Gün-1 Gece)

ŞOK KAMPANYA!!! SADECE 599 TL 

 

1. Gün

Sabah saat 06:00 Mavişehir Mavibahçe Avm önü 06:05 KARŞIYAKA Bostanlı İskele Önü,  06:10 KARŞIYAKA Yunuslar, 06:15 KARŞIYAKA Anıt, 06:30 BORNOVA (E.Ü.H. Önü) 06:45  ALSANCAK  Lozan Atatürk Lisesi  07.00’de ÜÇYOL (Pizza Pizza Önü), 07.05 HATAY (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 07:15 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)’nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uygun bir yerde kahvaltımızı (ekstra) aldıktan sonra, AYDIN ÇİNE üzerinden MARMARİS’e ulaşıyoruz. Tatil cenneti Marmaris’te vereceğimiz serbest zamanda, limanında ve çarsında gezintiler yapıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte tekrar buluşuyor ve dağların arasından eşsiz güzellikler arasından ilerleyerek DATÇA’ya hareket ediyoruz. Ünlü coğrafyacı ve tarihçi Strabon’un ‘’Tanrı, yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını istiyorsa Datça Yarımadasına bırakır’’ sözünde de dediği gibi, muhteşem güzellikteki bu şirin belde de önce ESKİ DATÇA’yı geziyoruz. Taş evlerle süslü sokaklarında yürüyerek CAN YÜCEL sokağına ulaşıyoruz. Ünlü şairimiz Can Yücel’in çok sevdiği ve son yıllarını geçirdiği evi görerek, köy kahvesinde mola veriyoruz. Eski Datça’nın güzel sokaklarını fotoğraflıyor ve keyifli saatler geçiriyoruz. Daha sonra tekrar otobüsümüze binip YENİ DATÇA’ya geçiyor ve gezintilerimizi gerçekleştirip bugün kü turumuzu tamamlıyoruz. Ardından Datça’da DALYA RESORT HOTEL’e yerleşiyoruz. İsteyen konuklarımız akşam yemeğine kadar otelin havuzundan ve aktivitelerinden faydalanabilir, dileyen konuklarımız da otele yürüme mesafesinde bulunan Taşlık Plajından denize girebilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

Sabah kahvaltısının ardından, öğle saatine kadar otelin keyfini sürüyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra,  otelimizden ayrılarak ORHANİYE'de doğa güzellikleriyle göz kamaştıran KIZKUMU’na hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatacağı Kızkumunun efsaneleşmiş aşk hikayesini dinliyor ve bol bol fotoğraf çekimi yapıyoruz. Bir sonraki ziyaret noktamız olan TURGUT ŞELALESİ’ne doğru yolumuza devam ediyoruz. Cennetten bir köşe olan ve sığla ağaçların arasına gizlenmiş şelaleleri keyifle geziyoruz. Serbest zaman esnasında bal ve kekik alışverişleri yapma şansınız olacak… Buradan SELİMİYE’ye geçiyoruz. Sahilinde ve sokaklarında dolaşıp meşhur losta tatlısından tadıyoruz.  Sonrasında BAYIR KÖYÜ’ne hareket ediyoruz. Koca çınar ağaçlarının gölgesi altında masmavi koyu izleyerek çay ve kahve molası veriyoruz. Rivayete göre, yüzyıllık çınar ağacının etrafından bir tur attığınızda, ömrünüzün uzayacağına inanılıyor…  Bu harika turumuzu burada sonlandırıp geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun molalarla akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyor 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • DATÇA’DA 1 Gece Herşey Dahil Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 • Araç İçi İkramlar
 •  Zorunlu Seyahat Sigortası
 • PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişi
 • Yolda giderken alınacak sabah kahvaltısı ve öğle yemeği
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Otelde belirlenen ekstralar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  25 Eylül

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  25.09.2021599,00 TL699,00 TL 599,00 TL0 - 6 Yaş 419,00 TL
  7 - 12 Yaş 519,00 TL
  Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  1-Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  2-Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  3-Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

  4-Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.

  5-Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.

  6-Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGİC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGIC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.

  ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
  Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. 

  Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmemektedir.

  3.Vize Bilgileri

  Datça - Marmaris - Selimiye - Bakır Köyü HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  Yardımcı Olalım

  Tıklayın Biz Sizi Arayalım

  0850 227 87 67

  Whatsapp Destek

  0533 455 35 22

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.