Hakkımızda

KURUCUMUZ

 

PINAR YENTUR  1979 Yılında Dünya sivil havacılık gününde İzmir’de doğmuştur.

1999 Yılında Cumhuriyet Turizm Otelcilik bölümünden mezun oldu.

2006 Yılında Ege Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği bölümünü başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

26 yaşında İlk girişiminde bulunmuş İzmir’in en prestijli bölgesi Alsancak’ta PNR TURİZM Seyahat Acentesini kurmuş ve Kurumsal firmalara Uçak bileti, Otel Rezervasyonu ve Kongre Turizmi alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır. PNR Şirket ismimiz: PNR İngilizce kısaltması (Passenger Name Record) kod, Yolcu İsim Kaydının kısaltmasıdır. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinizde ya da satın aldığınızda size verilen rakam ve harflerden oluşan kısaltmadır. Bu numara ile biletinizin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Kısacası uçuş bilgilerinize ulaşmanın en kolay yolu PNR’ dan geçmektedir. Aslında şirket ismimiz tamda böyle bir sebepten dolayı PNR TURİZM olmuştur.  Doğuştan Turizmci PNR TURİZM SEYAHAT ŞİRKETİ siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi misyon edinmiş bir firma olarak sizleri sihirli bir yolculuğa çıkartmanın heyecanını her daim hissetmekteyiz.

Şirketimiz 2018 yılında önemli bir revizyona gitmiş Şirket bünyesine sıfır araçlar alarak kurumsal araç kiralama alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Bünyemizde çalışan 4 personel sadece Incoming ile yurt dışı sağlık turizmi ile ilgilenmektedir. Kültür Turları ve operasyon bölümümüzde Operasyon Müdürümüz ve 3 Arkadaşımız sizlere hizmet vermektedir. Uçak bileti, vize işlemleriniz ve otel organizasyonlarınız içinde 2 arkadaşımızla birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Sizlerle birlikte Sihirli bir yolculuğa çıkartmanın haklı gurunu yaşıyoruz.

 

KURUMSAL ÇÖZÜMLERDE PNR TURİZM 

Hizmet kalitesini sizlerden gelen iyi dilekler ve teşekkürler ile belgeleyen PNR TURİZM

Gezmeyi sevenlerin yol arkadaşı, yeni yerler keşfetmek isteyenlerin buluşma noktası ve kurumsal firmaların ulaşım destekçisi olarak her daim yanınızda olmaktan onur duymaktadır. Bizim bu sektörde amacımız ulaşımda, konaklamada, toplantı, kongre, etkinlik, fuar ve organizasyon gibi tüm kurumsal ihtiyaçlarız da yurtiçinde ve yurtdışında sizlere en güvenir ve en iyi hizmeti vermektir. 

PNR Turizm Büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına üstün teknolojisi, uygun fiyat ve koşullar, deneyimi, benzersiz kaynakları ve yüksek hizmet kalitesi ile ferdi ve toplu çözümler sunar. Yurtiçinde ve yurtdışında binlerce otelde en ekonomik şartlarda rezervasyon yapma imkanı verir.

Kültür ağırlıklı olmak üzere, misafir ihtiyaç ve taleplerini de ön planda tutan yurtiçinde ve yurtdışında gezi turları düzenler. Yurtiçi ve Yurtdışı uçak biletlerinizi sunar, tatilinizi planlamanıza uygun öneriler getirir, seyahat danışmanlığınızı yapar.

Yurtdışından ülkemize yönelik turizm hareketinde gelen grupların handling hizmetlerini özenle icra eder; grup harici seyahatlerde kişiye odaklı çözüm getirir seyahatlerini planlar, düzenler.

Biz PNR Turizm olarak her uçuşunuzda, her tatilinizde, her fuar organizasyonunuzda, her kongrenizde yurt içinde ve yurt dışında her zaman sizlerleyiz.

 

UÇAK BİLETİNDE PNR TURİZM

Yurt içi ve yurt dışı yüzlerce uçak firmasıyla aradığınız uçak biletini artık PNR Turizm’de kolayca bulabilirsiniz. Tatillerinizde, iş seyahatlerinizde, yurt içine veya yurt dışına yapacağınız tüm seyahatlerinizde almak istediğiniz uçak biletlerinizi bizi arayarak veya web sitemizden tek TIK’la listeleyebilir, çeşitli tarihleri fiyata göre sıralayabilir, programınıza en uygun uçak biletine en ucuz fiyatlardan güvenli ve rahat bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen firmalarının; Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Sun Express ve yurtdışından Lufthansa, Emirates ve Qatar Airways dahil 1.200’den fazla havayolunun uçuşlarına sadece 1 tık’la listeleyebilir, filtreleyebilir, fiyatlara ve kalkış saatlerine göre sıralarken en uygun fiyata en hızlı bir şekilde ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Uçak biletinizi ister müşteri temsilcimizle görüşerek isterseniz de web sitemiz üzerinden 7/24 güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

Sadece satış yaparken değil sonrası için iptal ve değişiklikler için her zaman bizi arayabilir, telefonda beklemeden anında istediğiniz işlemi uzman personelimiz ile yapabilirsiniz.

ARAÇ KİRALAMADA PNR TURİZM

Doğuştan Turizmci PNR TURİZM SEYAHAT ŞİRKETİ siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi misyon edinmiş bir firma olarak sizleri sihirli bir yolculuğa çıkartmanın heyecanını her daim hissetmekteyiz. Araç kiralama hizmeti, birbirinden farklı durumlarda beklentilere ve ihtiyaçlara bağlı olarak hayat kurtarıcı bir niteliğe sahip olabilmektedir. Herhangi bir yeri keşfetmek istediğinizde tercih edebileceğiniz araç kiralama, oldukça keyifli ve pratik bir hizmet olmasının yanı sıra şahsi aracınızı çeşitli sebeplerden dolayı kullanamadığınız durumlarda değerlendirebileceğiniz son derece önemli bir hizmete de dönüşebilmektedir. Rent a car hizmeti alırken zamanında teslim, istenilen türde araç, aracın temizliği, farklı bütçelere hitap eden fiyat seçenekleri gibi konularda sorun yaşatmayan ve alternatifler sunabilen bir araba kiralama firmasını seçmek gerekmektedir.

Şirketimiz 2018 yılında önemli bir revizyona gitmiş Şirket bünyesine sıfır araçlar alarak kurumsal araç kiralama alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

 

TATİL PLANLARINIZDA PNR TURİZM

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan PNR Turizmin tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. Türkiye'de seyahat ve tatil konusunda en zengin içerik seçeneklerine sahip olan alt yapımız ve çözüm ortaklarımızla Siz değerli misafirlerimize dünya üzerinde 80.000’den fazla destinasyon, Dünya çapında 600.000’den fazla otel sunarak, en iyi tesislerin güvenilir yüzü olmaktadır.

 

HOTEL KONAKLAMADA PNR TURİZM

PNR Turizm Büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına üstün teknolojisi, uygun fiyat ve koşullar, deneyimi, benzersiz kaynakları ve yüksek hizmet kalitesi ile ferdi ve toplu çözümler sunar. Yurtiçinde ve yurtdışında binlerce otelde en ekonomik şartlarda rezervasyon yapma imkanı verir.

Kültür ağırlıklı olmak üzere, misafir ihtiyaç ve taleplerini de ön plaanda tutan yurtiçinde ve yurtdışında gezi turları düzenler. Yurtiçi ve Yurtdışı uçak biletilerinizi sunar, tatilinizi planlamanıza uygun öneriler getirir, seyahat danışmanlığnızı yapar.

Yurtdışından ülkemize yönelik turizm hareketinde gelen grupların handling hizmetlerini özenle icra eder; grup harici seyahatlerde kişiye odaklı çözüm getirir seyahatlerini planlar, düzenler. Otel rezervasyonunuzu ister müşteri temsilcimizle görüşerek isterseniz de web sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. 

 

GÜNLÜK TURLARDA PNR TURİZM

Çalışan insanlar özellikle hafta sonları, günübirlik turlara katılarak kendilerini bulundukları ortamdan dışarıya atmak isterler. Sizlerde bir gün bile olsa bulunduğunuz yerden uzaklaşmak istiyorsanız o zaman bu turlar tam size göredir. Bulunduğunuz yerin yakınlarında gerçekleşecek olan bu geziler sayesinde kendinizi son derece iyi hissedebileceksiniz. PNR  Turizm  ailesi olarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutarak turlarımızda güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmak bizim için çok önemlidir .Bu konuda uzman personelimiz ve rehberlerimiz ile İzmir'de bu konuda öncü olmayı hedefliyoruz. 

 

VİZE ASİSTANLIK HİZMETİNDE PNR TURİZM 

PNR Turizm ; vize uzmanı seyahat danışmanları, siz değerli müşterilerimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak, vize işlemlerinizi gidilecek ülkenin vize şartlarına uygun olarak, durumunuzu analiz eder ve seyahatinize en uygun vizenin sağlanması konusunda yardımcı olur, işlemleri sizin adınıza yapar, yetkili vize merkezleri veya konsoloslukta sizi temsil eder.

PNR Turizm sizin adınıza vize takibi yapmak konusunda tam yetkilidir. Formalitelerle uğraşmayın vize işleminizi biz zamanında halledelim, siz de seyahat etmenin keyfini çıkarın. 

 

HAVAALANI TRANSFERİNDE PNR TURİZM

PNR Turizm havalimanı, otel, şehir ve diğer transfer hizmetlerini 24 saat boyunca sizlere sağlamaktadır. Bölgesel olarak tercih edebileceğiniz transfer seçenekleri detaylı olarak sizlere aşağıda sunulmuştur. 

Bölge genelinde otel transfer servis hizmeti sunmaktayız. Düşük maliyetli bir transfer arıyorsanız size uygun seçenekleri sunabiliriz. VIP hizmet istiyorsanız kişiye özel transfer seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Şoförlü özel bir araç ve istenirse lokal bir rehber sizi direkt olarak seçtiğiniz destinasyonda A noktasından B noktasına götürecektir.

 

SAĞLIK TURİZMİNDE PNR TURİZM

Günümüzde; artık sağlık sorunları ile ilgili çözümler aranırken, en iyi tedavi, ileri teknoloji, en iyi doktor ya da avantajlı fiyat seçenekleri göz önünde bulundurulmakta olup, bu nedenle de ülkeler arasında hareketler oluşmaktadır. Bu hareketlerin doğru şekilde istenilen kanallara ulaşmasını sağlamak, yani tedavi ve tatil amaçlı, seyahatler “Sağlık Turizmi” konusunu oluşturmaktadır.

Türkiye’de de, sağlık turizmi son yıllarda yıldızı parlayan bir sektör haline gelmiş bulunuyor. PNR Tur bu sektör içerisinde misafirlerini, tedavi amaçlı gelenleri, talep ve ihtiyaçlarına göre yüksek kalitede sağlık hizmetini uygun fiyatlarla hastalarına sunabilen sektörün EN’leri ile buluşturmayı hedeflemektedir.

PNR Turizim, ehil ekibi ile misafirlerinin ülkemize gelmeden önce, ihtiyaçlarına göre doktorları ile iletişimlerini sağlayarak, tedavi öncesinden hizmetini başlatmakta, uçak bileti, VIP ve normal transfer, Uçak ambulans, konaklama, tedavi ve yatış organizasyonlarını düzenleyerek, misafir hassasiyetini de ön planda tutmak sureti ile memnuniyetlerinin tekamülünü sağlamayı ilke edinmiştir.

 

KURUMSAL ÇÖZÜMLERDE PNR TURİZM

 

Toplantı & Organizasyon Yönetimi

İş ortaklarınız, çalışanlarınız ve arkadaşlarınızla bir araya gelmek, şirketinizdeki gelişmeleri, yeni ürünleri duyurmak ve ürününüzü tanıtacak etkinlikler yapmayı planladığınızda, size özel çözümler üretiyoruz.

*Dönem ve Bayi Toplantıları

*Ürün Lansman Tanıtım Toplantıları

*Eğitim Toplantıları

*Şirket toplantı organizasyonları

*Motivasyon Toplantıları ve Organizasyonları

 

Teşvik & Motivasyon Gezileri

Kurum içi motivasyonunuzu yükseltmek, firma bağlılığını arttırmak ve eğitimlerinizi özgün bir şekilde yaparak fark yaratmak bizim için de önemli. Siz zamanını belirleyin, biz size özel ve farklı varış noktaları ile etkileyici programlar organize edelim.

*Yurt İçi ve Yurtdışı Ödül ve Teşvik Seyahatleri

*Yurtdışı Şirket Organizasyonları & Teknik geziler

 

Kongre & Sempozyum

Ulusal ya da uluslararası bir konferans, bir kongre ya da bir fuar düzenlerken en yakın desteği biz veriyor olacağız. Katılımcı sayısınız kaç kişi olursa olsun, tüm organizasyonlarınızda size profesyonel hizmet vermek için yanınızdayız.

*Ulusal & Uluslararası Kongre Organizasyonları

*Sempozyum ve Çalıştay (workshop) Organizasyon Hizmetleri

*Uluslararası Fuarlar

*Uluslararası Dernek Toplantılarının Planlama ve Organizasyon Hizmetleri

 

Kurumsal Etkinlikler & Özel Davetler

Etkinliklerinizin sizin için önemini biliyoruz. Bu önemli gününüzü en iyi şekilde hayata geçirmek için heyecanla bekliyoruz.

*Özel Gün ve Gece Kutlama Organizasyonları

*Kurumsal Yeni Yıl Kutlamaları

*Kurumsal Yıl Dönümü Kutlamaları

*Sosyal Aktiviteler (indoor – outdoor oyunlar, piknik v.b. organizasyonlar)

*Sosyal Sorumluluk Organizasyonları

 

KURUMSAL BİLGİLER 

Acente ünvanı: PNR MAGIC TRAVEL AGENCY

Ruhsat No:12267

Ticari Ünvan: PNR Seyahat Acentesi Sağlık Turizmi ve Kongre Organizasyon Limited Şirketi 

Vergi Dairesi: Çiğli / 7300671141

Ticaret Sicil No: 214266

Mersis Numarası: 0730067114100001

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.