DOĞU EKSPRES TRENİ VE UÇAK İLE BUTİK KARS-ERZURUM-PALANDÖKEN TURU

DOĞU EKSPRES TRENİ VE UÇAK İLE BUTİK KARS-ERZURUM-PALANDÖKEN TURU

1.699,00 TL

(4 GÜN-3 GECE'LİK PROGRAM)

   En Çok Tercih Edilen, En Güzel ve En Keyifli Butik Kars Programı  

Uçak ve Doğu Ekspresi Treni ile 

 BUTİK KARS-ERZURUM ve PALANDÖKEN TURLARI

İzmir’den Kars’a, Erzurum’dan İzmir’e Direkt Uçuş ve Kars-Erzurum Doğu Ekspres Treni Farkı İle…

  DOYA, DOYA KARS-ERZURUM (PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ) 4 GÜN-3 GECE 

Ortaçağın görkemli yerleşimlerinden ANİ, bir kış masalı ÇILDIR GÖLÜ,

DOĞU EKSPRESİ ile KARS - ERZURUM

Dünyaca ünlü PALANDÖKEN  KAYAK MERKEZİ konaklama farkı ile muhteşem bir gezi sizleri bekliyor…

              PNR MAGIC TRAVEL  AGENCY AYRICALIĞI İLE, YÖRESEL KARS EĞLENCELERİ İMKANI 

         *** Kars’ın Ünlü Ozanlarının iştirak edecekleri AŞIK ATIŞMASI

*** Kars Kaz Evinde, Kafkas Oyunları Eşliğinde Kaz Eti Menülü Kafkas Eğlencesi

        ***  KARS RUS EVİ (Katerina Sarayı) önünde SICAK ŞARAP ve AKORDİYON eşliğinde, ATEŞ PARTİSİ

 2 GECE THE KARS PARK HOTEL Konaklamalı 

1 GECE PALANDÖKEN'de Palan OTEL Konaklamalı

 ERKEN REZERVASYON  FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!! 

1. Gün

İZMİR –KARS MERKEZ GEZİSİ ve AŞIK ATIŞMASI EĞLENCESİ ve İSTEĞE BAĞLI KATERİNA SARAYI ÖNÜNDE ATEŞ PARTİSİ EĞLENCESİ

Sabah 11:30’da Adnan Menderes Havalimanı’nda buluşuyoruz. Saat 13:15 SunExpress Havayollarının uçuşu ile Kars Havalimanına varıyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binerek, serhad (sınır) şehrimiz KARS’a ulaşıyoruz. Şehir merkezinde yapacağımız kısa bir panoramik tur sonrasında güzel ilimizi tanımaya ve gezmeye KARS MÜZESİ ile başlıyoruz.  Ardından  PNR Magic Travel Agency misafirlerine özel düzenlenecek olan, Kars’ın ünlü ozanlarının iştirak edeceği, milli geleneklere uygun AŞIK ATIŞMASI,  bu güzel güne ayrı bir anlam verecek. Daha sonra, The Kars Park Otel’e yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi otelde aldıktan sonra, isteyen konuklarımızla farklı bir KARS KIŞ GECESİ  yaşayacağız. Dileyen misafirlerimizle (ekstra) KARS RUS EVİ (Katerina Sarayı) önünde SICAK ŞARAP (1 bardak) ve AKORDİYON eşliğinde, ATEŞ PARTİSİ düzenliyor ve KAFKAS müzikleri ile unutulmaz bir gece yaşıyoruz. Konaklama otelimizde.

2. Gün

ANİ ANTİK KENTİ-ÇILDIR GÖLÜ-–KARS MERKEZ GEZİSİ-KAFKAS GECESİ EĞLENCESİ

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, günümüzün ilk gezi noktası olan ANİ ANTİK KENTİ’ne ulaşıyoruz. Arpaçay Nehri’nin kıyısında ve Ermenistan sınırında bulunan bu tarihi kentteki gezimizde Tarihi Surlar, Bezirhane, Surp Amena Prkıtch Kilisesi, Tigran Honents Kilisesi, İpek Yolu Köprüsü, Ebu’l Menüçehr Camii, Büyük Hamam, Abughamrends (Poladoğlu Kilisesi), Ateşgede Tapınağı ziyaret noktalarımızdır. Ani Antik Kenti ziyaretimiz sırasında, Bakireler Manastırı(Surp Hripsime Manastırı), İçkale,Kızlar Kalesi, Selçuklu Kervansarayı, Kral Gagik Kilisesi,Gürcü Kilisesi ise panoramik olarak göreceğimiz yerlerdir. Bu etkileyici gezimizin sonrasında, kışın tamamen buz tutan, ÇILDIR GÖLÜ’ nü görmeye gidiyoruz. Önce, gölün kendi balığı olan Sarı Balık’ tan öğle yemeğimizi alıyoruz. Anılarımıza ekleyeceğimiz fotoğraf çekimi sonrasında buz tutmuş ÇILDIR GÖLÜ üzerinde AT KIZAĞI keyfini yaşıyoruz. (Gölde buzlar erimişse gezintimiz göl kenarında olacaktır) Buzu kırıp ağ çeken balıkçılara katılıyor ve onlarla birlikte bizde balık avlıyoruz. Göl üzerinde,  çevresinde geçireceğimiz keyifli vakit sonrasında, Kars şehir merkezine geliyor ve bu güzel şehrimizin tarihi ve kültürel güzelliklerini keşfe çıkıyoruz. Kars-Kafkas Cephesi Müzesi, Cheltikov Evi, Tarihi Taş Köprü, Rus Şiiri’nin Güneşi olarak bilinen Puşkin’in de yıkandığı Tarihi Osmanlı Hamamları, Namık Kemal Evi, Katerina Sarayı, Evliya (Ebu’l Hasan Harekani) Camii, Kümbet Camii(12 Havariler Kilisesi), Defterdarlık Binası (Kentin ilk tiyatrosu) Vali Konağı (Tüccar Stavişku Evi), turumuzun  gezi noktalarımız olacak. Gezimizin ardından, şehir merkezinde meşhur Kars Gravyeri ve Kaşar peyniri alışverişlerimizi yapıyor ve otelimize geri dönüyoruz.  Bir süre dinlendikten sonra, sizlere özel olarak hazırlanmış olarak KAZ ETLİ ve yöresel tatlardan oluşan akşam yemeğimizi, KAFKAS DANS GÖSTERİSİ eşliğinde almak üzere, Kars merkeze meşhur KAZ EVİ’ne  gidiyoruz. Eğlence sonrası, otelimize dönmeden, ay ışığı ve gece aydınlatmaları içinde daha gösterişli bir görünüme sahip olan Kars Kalesi, Evliya Camii, Kümbet Camii önünde hatıra fotoğraflarımızı çekiyoruz. Konaklama The Kars Park Otelimizde.

3. Gün

KARS- DOĞU EKSPRES TRENİ YOLCULUĞU-ERZURUM-PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ

Erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, aracımızla tren garına geçiyoruz. Saat 08:00’de DOĞU EKSPRES TRENİ’ne binerek,  muhteşem doğasını doyasıya izleyebileceğimiz unutulmaz bir nostaljik yolculuk ile,  yaklaşık 4 saat sonra saat 12:00’ da Dadaşlar Diyarı ERZURUM’ a ulaşıyoruz. Öğle yemeğimizi yöresel lezzet olan Çağ Kebabı’ndan alma şansına sahip olacağız. Öğlen yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Palandöken Kayak Merkezinde konumlanan PALAN OTEL’imize geçiyoruz. Giriş işlemlerinin ardından dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir ve karlar üzerinde geçirilecek eğlenceli anlar, karda yürüyüşler ya da kayak keyfini sürebilirsiniz. Unutulmaz  güzel anılarımızla  Palandöken Kayak Merkezinde bulunan otelimize dönerek, günün yorgunluğunu atıyoruz.Akşam yemeğimizi ve konaklama otelimizde.

4. Gün

PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ – ERZURUM - İZMİR

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, bir süre daha kar keyfimize devam ediyor ve rehberimizin belirlediği saatte otelden ayrılarak, Dadaşlar Diyarı ERZURUM’a hareket ediyoruz. ERZURUM’da, Milli Mücadele Kongre Merkezi, Yakutiye Medresesi, 1670 yılı tarihli levhasıyla halka vergi indirimi getirildiğini belirten fermanın dış avlu duvarında asılı olduğu Lala Mustafa Paşa Camii, Ulu Camii, Çifte Minareli Medrese, Üç Kümbetler ve Aziziye-Mecidiye Tabyaları (uzaktan) Erzurum’ da göreceğimiz yerler arasındadır. Eski Erzurum Evlerinde vereceğimiz çay molası sonrasında Erzurum ilimizin el sanatlarının öncelikli örneği olan Oltu Taşı’ ndan üretilen hediyelik eşyaların sergilendiği Taşhan (Rüstem Paşa Kervansarayı)’ nda verilecek alışveriş ve serbest zaman sonrası havalimanına geçiyoruz. 19:40 Sun Express Erzurum-İzmir uçağına binerek, 21:55’de İZMİR’ e varıyoruz. Bir başka PNR MAGIC TRAVEL AGENCY gezisinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

NOT:  9 TUR:25-28 Ocak (Sömestre)  11 TUR:01-4 Şubat (Sömestre) Bu tarihlerde turlarımızın gidiş günü İzmir-Kars uçuş saati 11:00, dönüş günü Erzurum-İzmir uçuş saati 13:45’dir. Rehberimiz programı uçuş saatlerine göre uygulayacaktır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  İzmir-Kars Gidiş, Erzurum-İzmir Dönüş Uçak Biletleri
 • Kars-Erzurum Doğu Ekspresi Tren Bileti
 • The Kars Otel’de 2 Gece Konaklama  
 • The Kars Otel’de 2 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği 
 • Palandöken Kayak Merkezi'nde  PALAN OTEL’de 1 Gece Konaklama 
 • Palandöken Kayak Merkezi PALAN OTEL 1 sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği 
 • 1. Gün, PNR Magic Travel Agency organizasyonu ile yapılacak olan, ünlü ozanların katılacağı ÂŞIK ATIŞMASI
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti ve Çevre Gezileri
 • Lüks Araçla Uçaktan İndikten Sonra Ulaşım
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • PNR Magic Travel Agency Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Otelde Alınan Ekstra Yiyecek ve İçecekler
 • Müze-Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Çıldır Gölü Kızak Keyfi (Hava Şartlarına Bağlı)
 • Palandöken  Telesiyej Ücreti-Kayak Kiralalama
 • Öğlen Yemekleri ve Molalar
 • İsteğe Bağlı, Kars Kaz Evinde, Kafkas Oyunları Eşliğinde, Kaz Eti Menülü 1 Akşam Yemeği, Kafkas Gecesi Eğlencesi
 • İsteğe bağlı, Kars Katerina Sarayı önünde, Akordiyon eşliğinde ATEŞ PARTİSİ (1 bardak Sıcak Şarap)
 • 65 yaş ve üstü misafirlerimiz, ek sürprim sigorta ücreti 20 TL öder

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  • Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
  • Acentemiz veya Rehber, hava, yol ve zorunlu durumlarda programda, otelde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
  • Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGIC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGIC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.
  • PNR MAGIC TRAVEL AGENCY gerekli gördüğü takdirde, otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Hava koşulları veya elimizde olmayan sebeplerden dolayı gezilemeyen görülemeyen yerlerden acentemiz sorumlu tutulamaz.
  • Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.
  • Trafik kanunu gereğince araçta bulunan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup aksş haldeki durumlarda PNR Turizm sorumluluğu yoktur.
  • Araçlarda ve tüm seyahat süresince Covid-19 önlemleri gereği maske takma zorunluluğu vardır.
  • Dönüşte yolcu bindiği durakta tersten dağıtım yapılarak bırakılır.
  • Otel akşam yemeklerine yoğunluk durumuna göre set menü veya açık büfe verebilir.
  • Koltuk numaraları rezervasyon önceliğine göre verilir. Turu erken satın alan konuklarımız ön koltuklarda oturmayı hak ederler. 
  • Uçaklı Turlarımız,  her tarihte belirli kontenjan ile sınırlıdır. Uçaktan indikten sonraki turlarımız, Sprinter, Prestij, Sultan, Turkuaz vb. marka, 27-31 kişilik lüx midibas veya kişi sayısına göre 12-18 Kişilik Mercedes, Volkswagen Volt  vb. klimalı araçlar ile sosyal mesafe kurallarına uygun yapılmaktadır.
  • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
  • İptal-İade ve değişiklik şartları;  PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Sigortada belirtilen doktor ve hastane raporu ile belgelenebilen hastalıklar ve 1.derece yakın kaybı gibi sigorta poliçesinde belirtilen nedenlerin dışında, herhangi bir nedenle yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde iptal ve ücret iadesi mümkün değildir. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur iptalleri; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilir.

  ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
  Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  İptal-İade ve değişiklik şartları

   PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur.

  Sigortada belirtilen doktor ve hastane raporu ile belgelenebilen hastalıklar ve 1.derece yakın kaybı gibi sigorta poliçesinde belirtilen nedenlerin dışında, herhangi bir nedenle yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde iptal ve ücret iadesi mümkün değildir. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur iptalleri; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilir.

  2.İptal Şartları

  PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur.

  Sigortada belirtilen doktor ve hastane raporu ile belgelenebilen hastalıklar ve 1.derece yakın kaybı gibi sigorta poliçesinde belirtilen nedenlerin dışında, herhangi bir nedenle yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde iptal ve ücret iadesi mümkün değildir. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur iptalleri; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilir.

  3.Vize Bilgileri

  DOĞU EKSPRES TRENİ VE UÇAK İLE BUTİK KARS-ERZURUM-PALANDÖKEN TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.