BENELÜKS ÜLKELERİ & FRANSA - ALMANYA TURU

BENELÜKS ÜLKELERİ & FRANSA - ALMANYA TURU

869,00

AVRUPA’NIN 5 GÖZDE ÜLKESİ BİR ARADA

BENELÜKS ÜLKELERİ ve FRANSA - ALMANYA  

LÜKSEMBURG (1 Gece)  FRANSA (2 Gece)  BELÇİKA (1 Gece)  ALMANYA (Konaklamasız)  HOLLANDA (2 Gece)

DÜSSELDORF - KÖLN – LÜKSEMBURG - METZ – PARİS - BRÜGGE – BRÜKSEL - ROTTERDAM - DELFT - LAHEY  
AMSTERDAM - ZAANSE SCHANS - MARKEN - VOLENDAM   

   DİKKAT !!!  TÜM KÜLTÜR TURLARI DAHİL  !!! 

EN UYGUN UÇUŞ SAATLERİYLE SABAH GİDİŞ- AKŞAM DÖNÜŞ FARKI İLE

İZMİR - DÜSSELDORF /  AMSTERDAM - İZMİR DİREKT/AKTARMASIZ UÇUŞ AYRICALIĞI İLE

BÖLGENİN SEÇKİN 4* OTELLERİNDE KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE…

FİYATA DAHİL KUZEYİN VENEDİK'İ OLARAK ANILAN BRUGGE'Ü GEZME AYRICALIĞI İLE...

UNESCO MİRAS LİSTESİNE GİRMİŞ LÜKSEMBURG ŞEHRİNİ GEZME AYRICALIĞI İLE…

FİYATA DAHİL SEİNE NEHRİ GEZİSİ ve PARİS –EYFEL KULESİ GİRİŞİ (2.KAT) AYRICILIĞI İLE…

FİYATA DAHİL ROTTERDAM-DELFT-LAHEY (GRAND HOLLAND) GEZİLERİ AYRICALIĞI İLE…

FİYATA DAHİL AMSTERDAM KASABALARI ve KANAL TURU AYRICALIĞI İLE…

 DÜNYACA ÜNLÜ “VERSAİLLES MÜZESİNİ ve BAHÇELERİNİ” GEZME İMKANI İLE…

MEŞHUR LİDO KABARE GÖSTERİSİNE KATILMA ve DİSNEYLAND PARKI'NI GEZME İMKANI İLE…

   ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !  

1. Gün

İZMİR -DÜSSELDORF-KÖLN-LÜKSEMBURG

Sabah İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşuyoruz. Gerekli check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamladıktan sonraSUN EXPRESS Hava Yollarına ait aktarmasız uçuşu ile Almanya DÜSSELDORF’a hareket ediyoruz.İnişimizin ardından,bagajlarımızı alıp pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayarak, bizi bekleyen tur aracımıza yerleşiyor veALMANYA’nın Ren Nehri kıyısına kurulmuş moda ve fuar kenti DÜSSELDORF Panoramik turumuza başlamak üzere yola koyuluyoruz.Adını “Düssel” nehrinden alan bu kentin Altstadt bölgesini gezerken görebileceğimiz yerler arasında Şehir Müzesi, Modern Sanat Müzesi, St. Andreas Kilisesi bulunmaktadır. Burada alacağımız kısa bir serbest zamanın ardından eski adıyla Kolonya olarak anılan KÖLN’e gitmek üzere hareket ediyoruz. Çok sayıda yabancının da ikamet ettiği bu kentin en önemli özelliklerinden biri Festivallerin sık yaşandığı bir kent olmasıdır. Yaklaşık 50 dakikalık bir yolculuktan sonra ilk durağımız Avrupa’nın en ünlü Katedrallerinden olan “Kölner Dom” olarakta anılan Köln Katedralidir. 1248 yılında Hıristiyanlığın Katolik mezhebi hizmetine açılmak üzere inşaatına başlanmış olan ama maddi sıkıntılardan dolayı ara verilmek zorunda kalınan Köln Katedrali 7000 metrekarelik bir alan üzerinde yer almaktadır. 19.yüzyılda tekrar inşasına başlanan ve 1880 yılında tamamlanan katedralin günlük ziyaretçi kişi sayısı 18 bin kişiyi aşmaktadır. Görebileceğimiz yerler arsasında Çikolata müzesi, Merkez Camii, Büyük St. Mark kilisesi, Schnütgen ve Roma Germen müzeleri vardır. Rehberimizden alacağımız bilgilendirmelerden sonra öğle yemeği ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizle belirlenen saatte buluştuktan sonra LÜKSEMBURG’a gitmek üzere yola koyuluyoruz. Köln şehrinin güney batısına doğru Bitburg hattını takip ederek, yaklaşık olarak 2,5 saatlik bir yolculuğu kısa molalarla ardımızda bıraktıktan sonra akşamüzeri uygun bir Yemek molasının ardından Lüksemburg’daki otelimize geçiyoruz. Konaklama 4* Otelimizde.

2. Gün

LÜKSEMBURG - METZ– PARİS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası tarihte iki kez Avrupa Kültür Başkenti seçilmiş tek şehir olan; aynı zamanda Avrupa Birliği, Nato, OECD, Birleşmiş Milletler, Benelüks Topluluğu ve Batı Avrupa Birliğinin kurucu üyesi LÜKSEMBURG turumuz için hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Mirasları Listesinde koruma altına alınmış Lüksemburg şehir turumuzda;  Petrus Nehri üzerinden güvenli geçiş sağlamak için 1900-1903 yılları arasında inşa edilen ve kemerlibir yapıya sahip olanAdolphe Köprüsü, Ville Haute,1572-1795 yılları arasında belediye binası olarak inşa edilen ve 1817’den sonra Lüksemburg Hükümeti tarafından kullanılan Büyük Dük Sarayı (Palais Grand-Ducal)veturistler tarafından en çok ziyaret edilen yerlerinden biri olan, yapısında pek çok yeraltı tüneli ve mağaranın yer aldığı  Bock Casemates Surları görülecek yerlerden bazılarıdır. Rehberimizden aldığımız bilgilendirmelerden sonra,FRANSA’nın kuzeyinde bulunan Lorraine Bölgesinin başkenti METZ şehrine hareket ediyoruz. Romalılar dönemine kadar uzanan, köklü bir tarihe sahip ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Orta Çağ kenti METZ’e varışımızın ardından turumuzda;Fransa’nın en eski ve halen aktif olan Metz Tiyatro ve Opera binası, Musees La Courd’OrSaint Pierre Kilisesi, Alman hakimiyeti döneminde askeri kilise olarak inşa edilmiş olan Le TempleNeuf ve Fransa’daki en büyük vitray resimlerinin bulunduğu(6500 m2)Saint Etienne Katedrali görülecek yerlerden bazılarıdır. Buradaki ilgili anlatımların sonrasında alacağımız serbest zamanın ardından FRANSA’nın başkenti PARİS şehrine hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde şehre varışımızın ardından rehberimizin yönlendirmeleri ve tavsiyeleri doğrultusunda akşam yemeğimizi alıyoruz ve ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Paris’deki 4* otelimizde.

Not: Disneyland’ı ziyaret etmek isteyen ve zamanını dünyaca ünlü bu parkta geçirmek isteyen misafirlerimiz Turumuzun 1. Gününde bilgi vererek rehberimizin yönlendirmeleriyle Paris konaklamamızın2. Günü olan (Turumuzun 3.günü)Park Gezilerini gerçekleştirerek değerlendirebilirler. 

3. Gün

PARİS - SEINE (SEN) NEHRI - MONT MARTRE TEPESİ(Ressamlar Tepesi)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından aracımızdaki yerlerimizi alıyoruz ve şehir turumuza rehberimizin ilgili anlatımlarıyla başlıyoruz. Sorbonne Üniversitesinin ve hemen önündeki meydanda görebileceğimiz ve orjinali Roma’da bulunan dünyaca ünlü Bilim adamı ve sanatçıların mezarlarının bulunduğu Pantheon kilisesi (J.J Rousseau, Madame Cury, Voltaire vb.),LuxembourgSarayı,Napolyon’un mezarı(Hotel İnvalides), Opera Meydanı, Alexander Köprüsü, Saint Michel Mahallesi, Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Orsay Müzesi,Champs-Elysees’ye geçerek  Trocadero meydanında Zafer Takı’yı (Arc de Triumph) da gördükten sonra Concorde Meydanı üzerinden halen bohem yaşamın devam ettiği “Ressamlar Tepesi” adıyla bilinen Montmartre bölgesine ulaşıyoruz.Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Füniküler ile Ressamlar tepesine çıkıyor ve Sacre Coeur Bazilikasını gördükten sonra,Paris’in ünlü Soğan Çorbası yada Lezzetli kreplerini tadabileceğiniz şirin restoranlarında serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardında Dünya’nın en çok ziyaret edilen şehirlerinden PARİS’in olduğu kadar FRANSA’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine gidiyoruz.Bu görkemli kulenin2.katına çıkıyoruz ve muhteşem manzarayı fotoğrafladıktan sonra; Neoklasik mimarisiyle ve dünyaca ünlü sanat eserlerine, müzelere ev sahipliği yapan, romantizm ve aşk şehri Paris şehir turumuza Seine Nehri üzerinden tekneyle yapacağımız gezintiyle başlıyoruz.(Fiyata dahil) Nehrin üzerine kurulu muhteşem köprülerin altından geçerken PARİS’in dikkat çekici tarihi binalarını, Ill de le Cidde (Cité Adası),adanın üzerinde bulunan vegeçtiğimiz günlerde hiç beklenmedik bir yangın faciasıyla yanan ve Meryem Ana’ya hitaf olan dünyaca ünlü Notre Dame Katedralini, Adliye Sarayını, Conciergerie Hapishanesini, Belediye Sarayını, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayını rehberimizin ilgili anlatımlarıyla Panaromik olarak görüyoruz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz “Lido Kabare” Gösterisine katılabilirler. Muhteşem bir Kabare deneyiminde sonra otelimize dönüyoruz. Konaklama Paris’teki 4*Otelimizde.

4. Gün

PARİS–VERSAİLLES SARAYI VE BAHÇELERİ TURU – BRÜGGE

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve eşyalarımızı aracımıza yerleştiriyoruz. Bu günü dileyen misafirlerimiz Paris çevresinde ve alışveriş merkezlerinde serbest olarak, dileyenler ise Versailles Sarayı ve Bahçeleri ziyaretimize dahil olabilirler.(45 €) Versailles Sarayı programımızda “bin yanı güneş” KralLouis’in Sarayını ziyaret ediyoruz. Napolyon’un da diğer ünlü kralları misafir eden ve Fransız devrimi dahil en önemli olayların yaşandığı,1668 yılında yapılan ve aynı anda 20.000 kişi barındırabilme özelliği ile Avrupa’nın en büyük saraylarından olan Versailles Sarayı’nı gezmeye başlıyoruz.İç dekorasyonu ve bahçe peyzaj tasarımları dönemin ünlü mimarları tarafından yapılmasıyla Fransız Kraliyet ailesine ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı’nı gezerken, Kraliçe Marie-Antoinette ve Kral 16.Louis’in orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, bakanlık dairelerini, Saray Kilisesini, Şapel Royale, Formel Bahçeler, Grand Trianon, Petit Trianon, Mermer Avlu, Neptune Çeşmesi, Latona Çeşmesi, Kraliyet Ahırları, L’Opera ve Savaş salonunu; restore edilmiş bir çok salonunu gezme fırsatı buluyoruz. Su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçeleri de keşiflerimiz arasında olacaktır. Rehber eşliğinde alacağımız bilgilendirmenin ardından, merkezde serbest zaman alan misafirlerimizle buluşuyoruz ve bizi bekleyen aracımızla BELÇİKA’nın Brugge şehrine hareket ediyoruz. Tarihi dokusu ile Orta Çağ mimarisini günümüze kadar tüm güzelliği ile taşımış, kendinizi masallarda hissedeceğiniz aşıklar şehri Brugge  turumuzda; Jan Breydel ve Pieter de Coninck’in de heykellerinin bulunduğu Grote Markt, Burg Meydanı, Begijnhof, Minnewaterpark, Lonca Binaları, Kutsal Kan Kilisesi, 1999 yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesine dahil edilen Belfry Çan Kulesi ve Belediye Sarayı görülecek yerlerden bazılarıdır. Rehberimizin bilgilendirmelerinden sonra alacağımız serbest zamanın ardından belirlenen saatte buluşuyoruz ve BELÇİKA’nın ve Avrupa Birliği’nin başkenti Brüksel şehrine hareket ediyoruz. Varışımızın sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Brüksel’deki otelimizde.

5. Gün

BRÜKSEL – (GRAND HOLLAND) ROTTERDAM–DELFT – LAHEY – AMSTERDAM

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası geçmişten günümüze tarihiyle, festivalleriyle ve çikolatalarıyla ünlü Brüksel şehir turumuzda;ilgili anlatımlar eşliğinde buradaki 1953’te Expo Dünya Fuarı için inşa edilen ve dokuz bölümden oluşan ancak sadece 5‘i ziyarete açık olan Atomium, Çin ve Japon Evleri, Kraliyet Sarayları, Adalet Sarayı, Belediye Binası, Lonca Binaları, Manneken Pis Heykeli ve Grand Palas görülecek yerlerden bazılarıdır.Turumuz sonrasında vereceğimiz serbest zamanın ardından HOLLANDA’nın Amsterdam’dan sonra ikinci büyük kenti ve ülkenin en önemli ticaret merkezi Rotterdam şehrine hareket ediyoruz. İkinci dünya savaşında nerdeyse tamamen yok olmuş ve 1950 – 1970 yılları arasında yeniden inşa edilmiş Avrupa’nın en büyük liman şehri Rotterdam’a varışımızın ardından şehir turumuzda; kentin, NieuweMass Nehri ile ayrılmış kuzey ve güney yakasını birbirine bağlayan ve adını Hümanizm akımının en önemli temsilcisi olan DesideriusErasmus’tan alan Erasmus Köprüsü, Euromast Kulesi, Hotel Newyork, Markthall ve Kübik Evler görülebilecek yerler arasında yer almaktadır. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra ilgili anlatımlar eşliğinde tarihi ve kanalları ile ünlü Delft şehrine hareket ediyoruz. Orta Çağ mimarisiyle gezginlerin ilgisini çeken bu küçük şehre varışımızın ardından şehir turumuzda; Belediye Binası, Doğu Kapısı, NieuweKerk, OldTown, OudeKerkve kanallar görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuz sonrasında Hollanda Krallığı’nın idari başkenti olan ve Uluslararası Adalet Divanı ve Uluslararası Ceza Mahkemesinin de bulunduğu Lahey (Den Haag) kentine hareket ediyoruz. Küçük ve modern bir şehir olan Lahey’e varışımızın ardından şehir turumuzda; Adalet Divanı, Mauritshuis Müzesi (inci küpeli kızın bulunduğu yer), Başbakanlık Çalışma Ofisi ve Kraliyet Sarayı görülecek yerlerden bazılarıdır. Burada alacağımız serbest zamanın ardından rehberimiz ile belirlenen saat ve noktada buluşuyoruz ve araçlarımızdaki yerlerimizi alıp HOLLANDA’nın başkenti Amsterdam’a hareket ediyoruz. Varışımız sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Amsterdam’daki 4* otelimizde.

6. Gün

AMSTERDAM - ZAANSE SCHANS - MARKEN–VOLENDAM – AMSTERDAM

Otelimizdeki alacağımız kahvaltımızın ardındandeniz seviyesinin altında inşa edilmiş, kanallarla çevrili, kendine özgü mimarisiyle etkileyici, özgürlükler şehri AMSTERDAM şehir turumuzda;Borsa Binası, Dam Meydanı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Mahallesi, Rembrandt Meydanı, Anne Frank Evi ve Begijnhof görülecek yerlerden bazılarıdır. Amsterdam Şehir turumuzu tamamladıktan sonra Kanallar Turumuzu (fiyata dahil) yapmak üzere Limana geçiyoruz ve “Kuzeyin Venedik’i” olarak adlandırılan Amsterdam Kanallar bölgesinde şehrin tüm güzelliklerini Kanallardan gözlemleyerek gezebileceğimiz turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzun ardından bizi bekleyen aracımızla HOLLANDA’nın doğal güzelliklerine şahit olacağımız “KASABALAR”Turumuzun ilk durağı ZaanseSchans kasabasına hareket ediyoruz. Varışımız sonrasında kasabanın ünlü Yel Değirmenlerini ve geleneksel Takunya Fabrikasını ziyaret ediyoruz. Turumuz sonrasında kendine özgü evleri ve sokaklarıyla deniz üstüne inşa edilmiş yarımada olan ikinci şirin kasabamız Marken’ehareket ediyor ve bu huzur dolu güzel kasabada kısa bir serbest zaman veriyoruz.Turumuz sonrasında HOLLANDA’nın peynirleri ile ünlü bir diğer güzel kasabası Volendam’a hareket ediyoruz. Varışımız sonrasında sahil boyunca peynir yapımcılarını, şirin hediyelik eşya dükkanlarını görüyor,fotoğraflama, alışveriş ve öğle Yemeği için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz öğle yemeğinde Volendam’ın deniz ürünleri restoranlarında çeşitli lezzetlerin tadına bakabilirler. Serbest zamanın ardından Amsterdam’a hareket ediyoruz. Varışımız sonrasında konaklama Amsterdam’daki 4* otelimizde. 

7. Gün

AMSTERDAM–İZMİR

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından AMSTERDAM şehir merkezine hareket ediyoruz. Fotoğraflarından bizlere merak uyandıran renkli bisikletleri kiralamak isteyen, tarihi kent merkezinin caddelerini süsleyen ünlü mağazalarında alış-veriş yapmak isteyen misafirlerimiz sevdikleriyle zaman geçirebilirler. Dileyenler ise dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan Van Gogh müzesini, şehir merkezinde bulunan Heineken bira müze-fabrikası ile bir önceki gün dışarıdan anlatımlar eşliğinde görme fırsatı bulduğumuz Anne Frank Evi’nin içlerini ziyaret edebilirler. Balmumu Müzesi – Madame Tussauds ve en büyük müzeler sıralamasında zirvede adını duyuran ve 7 milyonun üzerinde eserden oluşan Rijks Müzesinde vakitlerini değerlendirebilirler. Saatlerimiz 16:00’yı gösterdiğinde rehberimizle belirlediğimiz noktada buluşuyor, aracımızdaki yerlerimizi alıyoruz ve  Sun Express Hava Yollarının AMSTERDAM -İZMİR aktarmasız uçuş deparını gerçekleştireceğimiz Amsterdam Hava Limanına geçiyoruz. Uçaktaki yerlerimizi almak üzerebagaj,pasaport ve check-in işlemlerimizi tamamlıyoruz veİzmir Adnan Menderes Havalimanına varıyoruz. Varışımızın ardından bir sonraki PNR MAGİC TRAVEL AGENCY organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • SUN EXPRESStarifeli seferi ile İZMİR-DÜSSELDORF/AMSTERDAM-İZMİR AKTARMASIZ Gidiş-Dönüş Uçak biletleri
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri ve Tüm Şehir Turları
 • Almanya – Lüksemburg – Fransa – Brüksel - HollandaArası Özel Lüks Otobüs Yolculukları
 • LÜKSEMBURG -METZ - PARİS - BRUGGES - BRÜKSEL – ROTTERDAM - DELFT - LAHEY–AMSTERDAM – VOLENDAM – MARKEN – KÖLN – DÜSSELDORFTURLARI
 • Tüm Şehir Tanıtım Turları
 • Eyfel Kulesi 2. Kat Giriş Ücreti
 • Paris Seine (Sen)Nehri Turu
 • Amsterdam Kanal Turu
 • Lüksemburg’da 4* Hotel de 1 gece oda kahvaltı konaklama
 • Fransa’da 4* Hotel de  2 gece oda kahvaltı konaklama
 • Brüksel’de 4* Hotel  de 1 gece oda kahvaltı konaklama
 • Hollanda’da  4* Hotel  de 2 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Tecrübeli PNR MAGİC TRAVEL AGENCY Rehberlik Hizmetleri,
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası 
 • Havalimanı ve Şehir giriş Vergileri
 • PNR MAGİC TRAVEL AGENCY Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yerleri ve Saray Girişleri
 • İsteğe bağlı olarak gerçekleştirilecek Müze Ziyareti Versailles Müzesi ve Bahçeleri (45 €)
 • İsteğe bağlı olarak gerçekleştirilecek Eğlence Programı Lido Show Müzikal Gösterisi (125 €)
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları ve bahşişler
 • Özel Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası 15 € , 65 Yaş  üstü yolculardan 20 €  alınır.
 • Yurtdışı çıkış harcı (Turdan önce bankaya yatırılmalıdır!)
 • Schengen Vize ve Servis Hizmeti 120 €  Ücreti  “ YEŞİL  PASAPORTA VİZE YOK ! “

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  1- PNR MAGİC TRAVEL AGENCY hava, yol, sınır kapılarındaki yoğunluk ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde, turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. 
  2- Yeşil Pasaport ve geçerli Schengen vizesi olanların vize almalarına gerek yoktur. Tur tarihine göre, pasaportunuzun ve Schengen vizenizin geçerlilik tarihini ve tura gerekli giriş-çıkış sayılarını (misafirin sorumluluğundadır) kontrol ediniz.
  3- Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine T.C Dışişleri Bakanlığı Resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu bilgi doğrultusunda misafirlerimiz pasaportlarını kendileri kontrol etmelidirler. 6 aydan az süreli pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.
  4- Shengen vizesi alacak yolcularımızın(bebek dahil) vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az 40-30 gün önce acenteye teslim etmesi gerekmektedir. Ayrıca konsolosluk getirdiğiniz evrakların yanında, tur ücretinin tamamının yattığını gösteren belgeyi de istemektedir. Ödemenin tam yapılması durumunda Acentemiz, ödeme otel araç evraklarını vb. konsolosluğa sunacaktır.  
  5-PNR MAGİC TRAVEL AGENCY yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması, vizenin yetişmemesi veya tek girişli alması ile ilgili olarak PNR MAGİC TRAVEL AGENCY`un hiç bir sorumluluğu yoktur. 
  6- Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize, sigorta ve tur ücreti iade edilmez. 
  7- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach-bed olarak adlandırılan yataklardan oluş-tukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 
  8-Vize olduğu halde ülkenin gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu ülkeye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentemizin sorumluluğu bulunmamakta olup, misafir tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir. 
  9- Kişiler seyahat öncesi yurtdışına çıkış izni, belge vb. durumlarını kontrol etmelidirler.
  10- Yolculuk esnasında Emniyet Kemerlerinizin takılma zorunluluğu bulunmaktadır. 0-4 Yaş arası yolcularımız için “araç bebek koltuğu” getirilmesi zorunludur. Kurallara uyulmaması halinde PNR MAGİC TRAVEL AGENCY uygulanacak olan Trafik cezalarından veya yaptırımlarından sorumlu tutulamaz.
  11-Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan PNR MAGİC TRAVEL AGENCY sorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması yada çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.
  12- Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
  13- Tur programı PNR MAGİC TRAVEL AGENCY Seyahat Acentesi kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
  14- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından PNR MAGİC TRAVEL AGENCY sorumlu tutulamaz.
  15-Turun gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir.
  16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorundadır.
  17- Seyahatiniz süresince konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
  18- Konaklamalarımızı gerçekleştireceğimiz bazı ülkelerde 4* Otel statüsü, ülkemiz 3* statüsüne denk gelebilir. Seyahat edilen ülke standartları göz önünde bulundurulmalıdır. 

   

  *  Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

  2.İptal Şartları

  PNR MAGİC TRAVEL AGENCY Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, Özel Seyahat, Sağlık, ve Güvence Sigortası yaptıran misafirlerimiz, MUCBİR sebep göstermesiyle turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları olumsuzluklar güvence altına alınır. Ani gelişen rahatsızlıklar, birince derece vefat veya ani hastalıklar bu güvence paketine dahildir. Gerekçesiz iptaller, kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. İptal ve iadeler, acentemiz nezdinde yapılmayıp, sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.  

  3.Vize Bilgileri

  BENELÜKS ÜLKELERİ & FRANSA - ALMANYA TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  Benzer Turlar

  Orta Avrupa' da 6 Ülke 6 Başkent Turu

  Orta Avrupa' da 6 Ülke 6 Başkent Turu

  7 Gece 8 Gün

  08.07.2022

  399,00

  Terkedilmiş Şehir Çernobil Turu

  Terkedilmiş Şehir Çernobil Turu

  2 Gece - 3 Gün

  04.07.2022

  699,00

  Ukrayna Triosu Turu

  Ukrayna Triosu Turu

  4 GECE 5 GÜN

  13.07.2022

  449,00

  Ukrayna Resitali Turu

  Ukrayna Resitali Turu

  4 Gece 5 Gün

  11.07.2022

  449,00

  KIBRIS TURLARI (2020) Tur Programı

  KIBRIS TURLARI (2020) Tur Programı

  Girne Merkez' de 4*DOME HOTEL Y.P. Konaklama Ayrıcalıklı...

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.