GÜNÜBİRLİK FETHİYE-SAKLIKENT KANYONU  GİZLİKENT ŞELALESİ-YAKAPARK-ÖLÜDENİZ TURU

GÜNÜBİRLİK FETHİYE-SAKLIKENT KANYONU GİZLİKENT ŞELALESİ-YAKAPARK-ÖLÜDENİZ TURU

320.00 TL

GÜNÜBİRLİK

 FETHİYE-SAKLIKENT KANYONU 
 GİZLİKENT ŞELALESİ-YAKAPARK-ÖLÜDENİZ TURU
 

Muhteşem bir Hafta Sonu Tatili...

DOĞA ve YÜZME KEYFİ

(SABAH KAHVALTISI+ULAŞIM+ÇEVRE GEZİLERİ+REHBERLİK DAHİL!) 320 TL

 

1. Gün

 

Gece saat 23:00 Mavişehir Mavibahçe Avm önü 23:05 KARŞIYAKA Bostanlı İskele Önü,  23:10 KARŞIYAKA Yunuslar, 23:15 KARŞIYAKA Anıt, 23:25 BORNOVA (E.Ü.H. Önü) 23:35  ALSANCAK  Lozan Atatürk Lisesi  23.50’de ÜÇYOL (Pizza Pizza Önü), 23.55 HATAY (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 00:05 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)’nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uygun molalarla  AYDIN üzerinden,  SAKLIKENT’e doğru yol alıyoruz.. Sabah erken saatlerde Acentamızın ikramı ile alacağımız kahvaltının ardından isteyen konuklarımızla GİZLİKENT ŞELALESİ’ni  görmeye gidiyoruz. Enfes bir vadi içerisinde yürüyüşle ulaşacağımız buz gibi akan şelale sizleri büyüleyecek…. Serin havası ve akan su sesi ile huzur veren bu ortamda harika fotoğrafkareleriyakalayacaksınız. Daha sonra Akdeniz’in en özel yerlerinden doğa harikası bir güzellik olan Saklıkent'e geliyoruz., 18 km uzunluğunda ve 200 m yüksekliğinde, SAKLIKENT KANYONU’nda kanyon yürüyüşü ve fotoğraf çekimi yaparak, eğlenceli ve keyifli anlar yaşıyoruz.Burada vereceğimiz serbest zaman esnasında dileyen misafirlerimiz serin sularda RAFTİNG  deneyimi yaşayabilir. Oldukça enerjik bir potansiyele sahip olan kanyon içerisindeki ırmakta yapılan rafting deneyimini ömür boyu unutamayacaksınız. Dileyen misafirlerimiz ise; zepline aktivitesine katılabilirler. Turumuzun devamında Yaka Köyü‘ne (Yakapark) geçiyoruz. Ağaç kökleri ve taşların altından akan buz gibi soğuk suyun şırıltısı ve buranın serin atmosferi sizi modern hayatın tüm stresinden ve dertlerinden uzaklaştıracak. Öğle yemeğimizi bu güzellikler içerisinde aldıktan sonra, Tlos Antik Kentini panaromik bir şekilde görüp rehberimizden tarihi bilgilendirmelerini dinliyoruz. Ardından dünyaca ünlü ÖLÜDENİZ’e geçiyoruz. Uzun kumsalı, turkuaz renginde denizi, stresten arındıran havasıyla, Ölüdeniz’in en gözde tatil merkezi olan BELCEKIZ plajında yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamızın ardından bizi bekleyen otobüsümüze tekrar binerek geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun molalarla, saat 23:00/23:30 civarı İZMİR’e varıyoruz. Unutulmaz anılarımızla bir başka PNR MAGIC TRAVEL AGENCY seyahatinde buluşmak üzere siz değerli konuklarımızla vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Çevre Gezileri
 • Sabah Kahvaltısı
 • Profesyonel Rehberlik
 • PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri, Milli Park Giriş ve Tüm Giriş  Ücretleri
 • Öğle Yemeği
 • İsteğe Bağlı Aktiviteler ( Rafting ve Zipline)
 • Tüm Kişisel Harcamalarınız   

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın

  Tur Fiyatları

  TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
  18.07.2021
  26.09.2021
  320,00 TL-Taksitler »
  Turun düzenlendiği günler: Pazar

  1.Ek Bilgiler

  1-Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  • 2-Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • 3-Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
  • 4-Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
  • 5-Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.
  • 6-Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGİC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGIC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.
  • ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
   Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  • İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. 
  • Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmemektedir.

  3.Vize Bilgileri

  GÜNÜBİRLİK FETHİYE-SAKLIKENT KANYONU GİZLİKENT ŞELALESİ-YAKAPARK-ÖLÜDENİZ TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.