OTOBÜSLÜ KARADENİZ TURU 7 GÜN - 7 GECE

OTOBÜSLÜ KARADENİZ TURU 7 GÜN - 7 GECE

1599.00 TL

  Otobüslü  

  KARADENİZ VE YAYLALARI 

Karadeniz'in Büyülü Güzellikleri Yaylalarda Keşfedilir...
2 Yayla Konaklamalı ve Yayla Gezili Program...

 Meşhur POKUT YAYLALI Program 

 

* AYDER YAYLASI (Çamlıhemşin) KAYABAŞI Yaylalarında Konaklama 
* Meşhur POKUT YAYLASI,Sal Yaylası, Köyler, Zilkale, Palovit  Şelalesi, Çat Vadisi 
* AYDER’de  Aktivite Eğlenceleri (Zipline) 
* ARTVİN’in İlçesi KARAGÖL  
* BATUM’un Gece  IŞIKLI MÜZİKLİ SU GÖSTERİLERİ Görsel Şovunu İzleme 
* BATUM veya Alternatif  KAMİLET VADİSİ –MENÇUNA ŞELALESİ 
* KAYABAŞI YAYLASI’nda ATEŞ PARTİSİ 
* HORON Eşliğinde, Yöresel  Eğlenceler  

Gezi Süresi 7 Gün-7 Gece (5 Gece Otel Konaklamalı)  2021 Sezon Boyunca Her Cuma Akşam Çıkış

    ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!   

1.TUR: 25 Haziran-1 Temmuz   2.TUR: 2-8 Temmuz   3.TUR: 9-15 Temmuz    4.TUR: 16-22 Temmuz (Bayram Dönemi)
5.TUR: 23-29 Temmuz (Bayram)    6.TUR: 30 Temmuz-5 Ağustos   7.TUR: 6-12 Ağustos   8.TUR: 13-19 Ağustos
9.TUR: 20-26 Ağustos   10.TUR: 27 Ağustos-2 Eylül   11.TUR: 3-9 Eylül   12.TUR: 10-16 Eylül   13.TUR: 17-23 Eylül


1. Gün

Saat 17:15 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 17:25 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  17:35 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  17:50 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü),  18:05  BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)   18:15 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar), 18:25 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 18:30 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı,   18:45 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 18:50 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı Kampus Önü’nden) siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. MANİSA-AKHİSAR-BALIKESİR-BURSA  güzergahından, yolda vereceğimiz molarla SAFRANBOLU’ya doğru yolculuğumuz başlıyor…

2. Gün

Sabah kahvaltımızı müze kent SAFRANBOLU’da alıyoruz. Tarihi evleri ve konakları ile ünlenen bu yöremizde KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA CAMİİ, GÜNEŞ SAATİ, CİNCİHANI, HAMAMI, BAKIRCILAR ÇARŞISI’nı görüyoruz ve HIDIRLIK TEPESİ’nde Safranbolu manzarasını fotoğraflayarak, Safranbolu lokum alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında, KASTAMONU’ya hareket ediyoruz. KALESİ, NASRULLAH KÖPRÜ ve NASRULLAH Meydanı’nı görerek, KASTAMONU HÜKÜMET KONAĞI, ŞERİFE BACI ANITI’nda fotoğraf çekimi yapıyoruz. Turumuzun devamında,  sarımsağı ile ünlü TAŞKÖPRÜ’de SARIMSAK HEYKELİ’ni  ve TAŞ KÖPRÜ’yü de fotoğraflarımıza ekledikten sonra,  SİNOP’a doğru yol alıyoruz. Öğle yemeğimizi meşhur Sinop Mantı’sı ile alıyor ve eski tarihi SİNOP CEZAEVİ’ni gezmeye başlıyoruz. Türkülerin bestelendiği, film ve dizilerin çekildiği bu ilginç yapıyı ziyaret ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz, SİNOP KALESİ’nin en yüksek ve en geniş burcuna çıkıp SİNOP manzarasını seyredebilirler. Bölgede en gelişmiş el sanatlarından biri olan kotra (maket gemi yapım atölyelerini) hediyelik gemi maketi alışverişleri için serbest zamanveriyoruz. Ardından, BAFRA Ovası üzerinden, milli mücadelenin başlatıldığı şehir SAMSUN’a ulaşıyoruz. Karadenizin Paris’i olarak adlandırılan Samsun’da, Avusturyalı meşhur Heykeltıraş KRİPPEL’in dünyaca ünlü ATATÜRK HEYKELİ’ni ve Atatürk’ün Samsun’a çıktığı BANDIRMA VAPURU’nu  geziyoruz. Buradaki turumuzu tamamlayıp SAMSUN’un nezih otellerinden biri olan SAMSUN Otelimize yerleşiyoruz. Bu güzel otelimizde, akşam yemeği ve konaklamamızı yapıyoruz. 

3. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Hekimoğlu’nun vatanı FATSA-ORDU üzerinden GİRESUN’a doğru yol alıyoruz. Giresun Kalesi, Giresun Adası’nı panoramik olarak rehberimizin anlatımı eşliğinde görerek  AKÇAABAT’a ulaşıyoruz.  Akçaabat’ın meşhur köftesinden öğle yemeğimizi aldıktan sonra, Doğu Karadenizin Divası ve Manastırlar kenti TRABZON’a hareket ediyoruz. SOĞUKSU semtinde,  Atatürk’ün Trabzon’a geldiğinde konakladığı ve sonrasında müze haline getirilerek, eşyalarının sergilendiği ATATÜRK KÖŞKÜ’nü geziyoruz. Ayrıca GÜMÜŞ ve TELKARİ sanatı hakkında bilgi alıp, gümüş el dokuma hasır takımlar ve yine yöreye özgü gümüş takunya ve telkârinin ortak işlendiği çeşitli hediyelik eşya ve takı alışverişleri yapıyoruz. Daha sonra Maçka’da bulunan Altındere Milli Parkına ilerliyoruz. Altındere Milli Parkı içine girdiğimizde yeşilin her  tonu ile karşılaşınca büyüleneceksiniz… Yemyeşil doğanın içinde bulunan 1250 mt yükseklikte, Karadağ’ın eteklerine kayalara oyularak inşa edilmiş, görenleri hayretler içinde bırakan SÜMELA MANASTIRI’nı görmeye gidiyoruz. (T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından restorasyon çalışmaları devam etmekte olduğu için, izin verilirse gezilecektir.) Gezilememesi durumunda  manastırı dışarıdan fotoğraflayıp, rehberimizin anlatımlarını dinledikten  sonra SÜRMENE’ye gitmek üzere otobüsümüzde yerlerimizi alıyoruz. Meşhur bıçak atölyelerinde  Sürmene bıçaklarının nasıl sanata dönüştüğünü izliyor ve alışveriş molası veriyoruz. Buradan, yağmur şehir RİZE istikametine doğru ilerliyoruz. Şirin Rize’yi panoramik gördükten sonra, yöreye özgü dokuma çeşidi olan  RİZE BEZİ  ZAİMOĞLU Atölyesine (feretiko) uğrayıp hem bilgi alıyoruz hem de alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Ardından, Kaçkar Dağları’nın en güzel yaylalarından biri olan AYDER YAYLASI’na yolculuğumuz başlıyor…Dünyanın korumada öncelikli 200 ekolojik bölgesinden biri olan FIRTINA VADİSİ’ nin göz kamaştıran doğa manzaraları eşliğinde  ÇAMLIHEMŞİN’e ulaşıyor ve bölgeye has ahşap konumlandırılmış  LOYA YAYLA OTEL’imize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi Karadeniz müzikleri eşliğinde eğlenerek alıyoruz. Konaklama yayla otelimizde.

4. Gün

Yayla tesisimizde alacağımız yöresel kahvaltının ardından,  AYDER YAYLASI’nda GELİNTÜLÜ ŞELALESİ’ni gezmeye gidiyoruz. Büyüleyici  güzellikteki şelalede kısa yayla yürüyüşlerimizi yaparak  güne zinde bir şekilde başlıyoruz. Çam ormanları, şelaleleri, yöresel mimarideki evleri, çiçekleri, Kaçkarlar'ı  ile  bir tabiat harikası olan AYDER YAYLASI’nın çevresini keşfe devam ediyoruz.  ÇAMLIHEMŞİN’de bizi bekleyen minibüslere  biniyor ve  ŞENYUVA KÖYÜ’nü görerek, dizilere ve reklam çekimlerine ev sahipliği yapmış ŞENYUVA KÖPRÜSÜ’nde (ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ) hatıra fotoğrafı çekimi yapıyoruz. Buradan keyifli bir yolculukla, son dönemlerde fenomen haline gelmiş meşhur POKUT YAYLASI’na geçiyoruz. Karadenizin en güzel yaylalarından biri olan  bu yaylada, bulutlara bu denli yakın olmanın verdiği keyif ve heyecanı anlatmaksa kelimelerin kifayetsiz olduğu anların içinde kalıyor… Vereceğimiz serbest zamanda bulutların üzerinde  eşsiz manzaraları fotoğraflıyoruz ve yöresel öğle yemeğimizi bu doğal ortam içerisinde alıyoruz. Turumuzun devamında, havanın ve patika yolun durumuna göre SAL YAYLASI’na doğru güzel bir doğa yürüyüşü yapıyoruz. Burada tarihi yayla evlerini, mera alanlarını gezerek doğanın tadını çıkarıyoruz. Bu esnada yaylada, dağlara karşı, kendinizi HORON teperken bulabilirsiniz… Sütlaç ve çay keyfimizi de yaptıktan sonra, tekrar minibüslerimizle şelaleler vadisi olarak bilinenen PALOVİT VADİSİ’ne ulaşıyoruz.. Asırlık porsuk ağaçları arasından ilerleyerek,  PALOVİT ŞELALESİ’nin yaklaşık on beş metreden direk düşen su kütlesinin müthiş görüntüsünü hayranlıkla izliyoruz. Bu olağanüstü ortamdan ayrılarakKIR KAHVESİ’nde vereceğimiz mola sonrasında, bir tepe üzerinde kurulmuş ZİLKALE’yi görmeye gidiyoruz. Yeşillikler arasında tüm ihtişamıyla yükselen bu tarihi yapıtı fotoğraflıyoruz. Hafızalarımızdan silinmeyecek harika bir turun ardından, isteyen konuklarımız Fırtına Deresi kenarında (ekstra) ZİPLİNE eğlence aktivitelerine katılılabilirler.

İSTEĞE BAĞLI ZİPLİNE AKTİVİTESİ

Yediden yetmişe her yaş gruptaki  misafirlerimizin kolaylıkla deneyebilecekleri bir aktivite.. Çelik halatlarla bağlı bulunan sistem üzerinden, mekanik makaralar sayesinde, yetmiş metre uzunluluktaki halatlardan fırtına deresinin üstünde,  adeta uçarcasına karşıdan karşıya geçiyorsunuz. Kahkahalar, eğlence dolu anlar sizleri bekliyor!

Daha sonra PAZAR-FINDIKLI-ARHAVİ-HOPA üzerinden, TÜRKİYE-GÜRCİSTAN sınırımızı oluşturan SARP SINIR KAPISI’nda, pasaporta ihtiyaç olmadan sadece (çipli) kimliklerimizle, GÜRCİSTAN-BATUM’a geçiyoruz. Karadeniz sahili boyunca ilerleyerek, güzel deniz manzaraları eşliğinde BATUM’un doğasını gözlemliyoruz. Zengin Gürcü kültürünü tanımak üzere turumuza başlıyoruz. Önce, evli çiftlere şans getirdiğine inanılan  SAINT ANDREW HEYKELİÇORUH NEHRİ, GONİO KÖPRÜSÜ’Roma döneminden kalma GONIO APSAROS KALESİ’ni ve farklı mimarileri ile dikkat çeken TERS BİNA, ADALET BİNASI önünde fotograf çekimi yapıyoruz. Buradan, Osmanlılardan tek yadigar ORTA CAMİİ’ni BATUM LİMANI, SAAT KULESİ, ALFABE KULESİ’ni görerek şehir merkezine geçiyoruz. Merkezde TAÇSIZ KRAL olarak anılan Şair İLYA ÇAVÇAVADZE’nin heykeli, TİYATRO BİNASI, POSEİDON HEYKELİ, ALİ NİNO HEYKELİ, PİAZZA KULESİ, HÜKÜMET BİNASI, KAMU BİNALARI ve Avrupa Meydanı’nda bulunan, MEDEA HEYKELİ gibi görkemli yapıtları  görüyoruz. BATUM SAHİL PARKI’nda vereceğimiz molanın ardından (ekstra) akşam yemeğimizi alıyoruz. Şehrin  en çok kendinden söz ettirdiği ışıl ışıl rengarenk aydınlatılmış yapılarının gece görüntüsü ve bulvarda yapılan MÜZİKLİ, IŞIKLI SU GÖSTERİSİ’ni  izlemek üzere merkezde yerimizi alıyoruz. Işıklar Şehrindeki bu görsel şovdan sonra, Batum turumuzu tamamlıyor ve HOPA’da  4*PALURİ OTEL’ imize yerleşiyoruz.

BATUM’a ALTERNATİF PROGRAM : KAMİLET VADİSİ- MENÇUNA ŞELALESİ TURU

Batum sınır kapısı açılmaz ise veya Batum’a daha önce gitmiş olup gitmek istemeyen misafirlerimize alternatif ekstra KAMİLET VADİSİ-MENÇUNA ŞELALESİ turuna katılma imkanı veriyoruz. ARHAVİ’ye hareket ediyor ve bizi bekleyen minibüslerle muhteşem güzellikteki  MENÇUNA ŞELALESİ turumuza başlıyoruz. Şelaleye giden yol güzergahında, Türkiye’de nadir örneği olan iki akarsuyun birbirine kavuştuğu yerde bulunan ÇİFTE KÖPRÜ’de fotoğraf çekimimizi tamamlayarak KAMİLET VADİSİ’ne ulaşıyoruz. İsteyen konuklarımız burada, Çay Bahçeleri’nde oturabilir, dağlardan akan minik şelaleleri izleyerek çaylarını keyifle yudumlayabilirler. Ayrıca, Asma Köprü üzerinden ilerleyerek kısa  yürüyüşler yapabilirler. Diğer konuklarımızla, patika yoldan muhteşem manzaralar eşliğinde yürüyerek MENÇUNA ŞELALESİ’ne ulaşıyoruz. Karşılaşacağımız manzaradan etkilenmemek mümkün değil! Suyun sesi ve oluşan su
serpintisi büyüleyici bir atmosfer oluşturuyor. Bu doğa harikası şelalede, suyun indiği noktada isteyen misafirlerimiz yüzebilirler. (yüzmek isteyenler yanınına mayo ve havlu almayı unutmasın) Doğu Karadeniz’in  bu en güzel şelalelesine  veda ederek tekrar  ARHAVİ’ye dönüyor ve HOPA’da OTEL’ imizde grubumuzla buluşuyoruz. Konaklama otelimizde

5. Gün

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, ARTVİN’in ilçesi BORÇKA’ya doğru yol alıyoruz. Ülkemizin gizli cennet köşelerinden biri  olan BORÇKA - KARAGÖL’ü keşfe gidiyoruz. Bizi bekleyen minibüslerle dev ladin ağaçları ve minik şelalerin bize katıldığı bir yolculukla  KARAGÖL’e ulaşıyoruz. Etrafındaki orman örtüsü ve büyüleyici renkleriyle bir doğa harikası olan KARAGÖL’de yürüyüşler yapıyoruz. Ağaçların rengarenk görüntüsünün göle yansıyan uyumunu hayranlıkla izleyip, fotoğraflarımızla bu muhteşem manzarayı ölümsüzleştiriyoruz. İstemiyerekte olsa bu güzelliklere veda ediyor ve başka bir doğal güzelliğe sahip olan UZUNGÖL YAYLA’sına hareket ediyoruz. Vadinin ortasında bulunan ve yamaçlardan düşen kayaların HALDİZEN Deresi’nin önünü kapatmasıyla oluşmuş olan bu göl, muhteşem orman örtüsü ile Alplerin güzelliğini kıskandıracak derecede… Göl etrafında yürüyüşler yaparak,  serbest zaman veriyoruz. Keyifle geçireceğimiz zaman sonrasında yolumuz üzerinde bulunan ÇAY FABRİKASI’na uğruyoruz. Dalından koparılan çayın geçirdiği evrelerini görerek, ikram edilen çayları yetkililerin bilgilendirmeleri eşliğinde  içiyoruz.  Çay alışverişlerimizi de yaptıktan sonra, AKÇAABAT’ a geçiyoruz. Bizi bekleyen minibüslerle en çok tercih edilen mesire yerlerinden biri olan KAYABAŞI YAYLASI’na gidiyoruz. (yayla konaklaması yapılacağı için, yayla çantalarınızı almayı unutmayın) Doyumsuz manzaralar eşliğinde HIRSALA, BÜYÜKOBA, İSKOBEL YAYLALARI’nı görerek, ahşap bungalov evlerden oluşan KAYABAŞI YAYLA KENT evlerine yerleşiyoruz. Geniş ladin ormanları ve geleneksel yayla evleriyle bezenmiş yeşilin her çeşidini görebileceğimiz  bu yaylada, doğanın kollarında olmanın keyfini süreceksiniz…Yayla etrafında kuş sesi eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerde rengarenk çiçek tarlalarında bulutlarla beraber  bol bol fotoğraf çekme şansınız olacak. Akşam yemeği ve konaklama  yayla tesisimizde. Yemekten sonra (hava şartları müsait olursa) dışarıda, ATEŞ PARTİSİ’ne katılıyoruz. Alevlerin dansı ile horon dansının bütünleştiği, unutamayacağımız bir  KARADENİZ GECESİ yaşıyoruz.

6. Gün

Yayla tesisimizde alacağımız kahvaltı sonrasında bu güzel yayladan ayrılıyor ve sahil yolundan ilerliyerek, fındık alışverişi için mola veriyoruz. Mavi ve yeşilin muhteşem tonlarını eşliğinde GİRESUN üzerinden, ORDU’ya varıyoruz. Bu  mükemmel kenti doyasıya seyredebilmek için, adına türkülerin yakıldığı BOZTEPE’ye teleferik ile çıkıyoruz. Bir tarafında Ordu manzarası, bir tarafında uçsuz bucaksız Karadeniz manzarasını fotoğraflıyoruz. Daha sonra, Türkiyenin en uzun Nefise Akçelik Tüneli’nden geçerek  uygun molalarla, Orta Karadeniz’de Yeşilırmak Vadisi Herşena Dağı eteklerine kurulan, Osmanlılar döneminde Şehzadeler Şehri olarak bilinen AMASYA’ya ulaşıyoruz. Ayrıca, krallık başkentliği yapmış, bilim adamları, sanatkarlar, şairler yetiştirmiş AMASYA’da, ilk olarak, SARAYDÜZÜ KIŞLASI’nı (Amasya Tamiminin imzalandığı yer) dışarıdan görüyoruz. KUNÇ KÖPRÜSÜ’nden geçip, TARİHİ SAAT KULESİ, YALI BOYU EVLERİ, ALÇAK KÖPRÜ, HARŞENA  KALESİ, KRAL KAYA MEZARLARI, ŞEHZADELER GEZİNTİ CADDESİ, STRABON HEYKELİ, FERHAT ile ŞİRİN HEYKELİ, fikir, zikir, şükür felsefesi üzerine oturtulan BAYEZID KÜLLİYESİ ve tarihi ÇINAR AĞAÇLARIAMASYA’da göreceğimiz yerler arasında yer alıyor…  AMASYA’da HOTEL’e yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

7. Gün

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, FERHAT ve ŞİRİN’ in destansı aşklarına tanıklık eden, FERHAT SU KANALLARI’ nı görerek, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz .İlk molamızı, ÇORUM’ da veriyoruz. Ünlü Çorum leblebisi aldıktan sonra, ANKARA- AFYON-UŞAK-KULA-SALİHLİ-TURGUTLU güzergahı ile akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz. Karşıyaka, Alsancak, Konak ve Üçkuyular’ da, misafirlerimizi bindikleri duraklarda bırakarak, bir başka PNR MAGIC TRAVEL AGENCY seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otellerde ve Yaylalarda 5 Gece Konaklama
 •  Otellerde, Yaylalarda 5 Sabah Kahvaltısı, 4 Akşam Yemeği  
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım ve Çevre Gezileri (Minibüs  Gerektirmeyen Yerlerdeki Ulaşım)
 • Otobüs içi İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik  Hizmeti
 • Yöresel Eğlenceler
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Seyahat Sigortası 
 • PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze Ören Yeri Girişleri ve  Teleferik Ücreti
 • Yolda alınacak tüm yiyecek ve içecekler  
 • Öğle Yemekleri
 • Otellerde ve yaylalarda ekstra özel harcamalar
 • Batum Turu 200 TL
 • Bulutların Üzerinde Üst Yayla Konaklaması Minibüs Ücreti : Kayabaşı Yaylası 50 TL
 • İSTEĞE BAĞLI YAYLA  TURU SEÇENEKLERİ: Pokut Yaylası Sal Yaylası Zilkale Palovit Şelalesi Çat Vadisi, Köyler 90 TL   Borçka Karagöl 70 TL  
 • Batum’da  Akşam yemeği
 • Batum Yurt Dışı Çıkış Harcı

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  24 Eylül

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  24.09.20211.599,00 TL1.999,00 TL 1.599,00 TL0 - 6 Yaş 899,00 TL
  7 - 12 Yaş 1.199,00 TL
  Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  1-Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  • 2-Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • 3-Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
  • 4-Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
  • 5-Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.
  • 6-Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGİC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGIC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.
  • ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
   Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  • İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. 
  • Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmemektedir.

  3.Vize Bilgileri

  OTOBÜSLÜ KARADENİZ TURU 7 GÜN - 7 GECE HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  Yardımcı Olalım

  Tıklayın Biz Sizi Arayalım

  0850 227 87 67

  Whatsapp Destek

  0533 455 35 22

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.