DALYAN - KAUNOS KRAL MEZARLIKLARI  İZTUZU PLAJI - ÇAMUR BANYOSU - TEKNE TURU

DALYAN - KAUNOS KRAL MEZARLIKLARI İZTUZU PLAJI - ÇAMUR BANYOSU - TEKNE TURU

320.00 TL

 

GÜNÜBİRLİK

 DALYAN - KAUNOS KRAL MEZARLIKLARI 

 İZTUZU PLAJI - ÇAMUR BANYOSU - TEKNE TURU 

Kahvaltı+ÖğleYemeği+İztuzu Plajı Giriş Ücreti+Tekne Turu+ 

Ulaşım+ÇevreGezileri+Rehberlik+Çevre Gezileri Dahil!!! 320 TL

DALYAN-TEKNE TURU-İZTUZU PLAJI YÜZME MOLASI-KAUNOS KRAL MEZARLIKLARI-

ÇAMUR BANYOSU

1. Gün

Sabah saat 05:40 Mavişehir Mavibahçe Avm önü 05:45 KARŞIYAKA Bostanlı İskele Önü,  05:50 KARŞIYAKA Yunuslar, 05:55 KARŞIYAKA Anıt, 06:10 BORNOVA (E.Ü.H. Önü) 06:20  ALSANCAK  Lozan Atatürk Lisesi  06.30 ÜÇYOL (Pizza Pizza Önü), 06.35 HATAY (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 06:45 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)’nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Acentamızın ikramı ile yolda uygun bir yerde sabah kahvaltımızı alıp, AYDIN, ÇİNE, MUĞLA üzerinden keyifli bir yolculuk sonrası, GÖKOVA’ya ulaşıyoruz. GÖKOVA KÖRFEZİ’nin büyüleyen manzarasını seyredip, ülkemizde gizli kalmış ve doğallığını koruyabilmiş ender yerlerden biri olan DALYAN’a doğru ilerliyoruz. Dalyan’a geldiğimizde bizi bekleyen teknelerimizle, DALYAN TEKNE TURU’na (Fiyata Dahil) çıkıyoruz. Sazlıkların arasından bol bol fotograf çekimi yapacağımız TEKNE TURU’nda,  Kaunos Kral Mezarlarında fotoğraflarımızı çekip rehberimizin detaylı bilgilendirmelerini dinleyerek, dünyaca ünlü Caretta - Caretta Kaplumbağalarının üreme yeri olan Mavi Bayrak Ödüllü İztuzu Plajını Gidiyoruz. Burada arzu eden konuklarımızla yüzme keyfimizi gerçekleştiriyoruz.  Ardından  yine acentamızın ikramı olarak, balık, tavuk veya köfte seçeneklerinden birini tercih ederek öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek molası sonrasında isteyen konuklarımızla (diğer konuklarımız Dalyan merkezinde çarşısında keyifli zaman geçirebilirler) Çamur Banyolarına uğrayarak 39 derece sıcaklığa sahip olan kaplıca suyundan faydalanma imkanı buluyorsunuz. Dalyan’ın en popüler aktivitesi olan sağlıklı çamur banyosu  esnasında,  eğlence dolu dakikalar geçireceksiniz... Turumuzun devamında tekne ile kanalın üst kısmında yer alan Kaunos Kral Mezarlarında fotoğraflarımızı çekip rehberimizin detaylı bilgilendirmelerini dinleyerek, bu harika turumuzu sonlandırıyoruz. Unutulmaz anılarımızla geri dönüş yolculuğumuza başlıyor ve uygun molalarla akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz.  Bir başka PNR MAGIC TRAVEL AGENCY seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Tekne Turu
 • Öğle Yemeği
 • Sabah Kahvaltısı
 • İztuzu Plaj Giriş Ücreti
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 • Profesyonel Rehberlik
 • Çevre Gezileri
 • PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 

 • Kişisel Harcamalar
 • Çamur Banyosu Ekstra
 •  Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın

  Tur Fiyatları

  TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
  26.06.2021
  25.09.2021
  320,00 TL0 - 3 Yaş 50,00 TL
  4 - 12 Yaş 200,00 TL
  Taksitler »
  Turun düzenlendiği günler: Cumartesi

  1.Ek Bilgiler

  1-Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  • 2-Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • 3-Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
  • 4-Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
  • 5-Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.
  • 6-Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGİC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGIC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.
  • ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
   Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  • İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. 
  • Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmemektedir.

  3.Vize Bilgileri

  DALYAN - KAUNOS KRAL MEZARLIKLARI İZTUZU PLAJI - ÇAMUR BANYOSU - TEKNE TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.