BOZBURUN - SELİMİYE - KIZKUMU

BOZBURUN - SELİMİYE - KIZKUMU

199.00 TL

 

GÜNÜBİRLİK

 BOZBURUN YÜZME KEYFİ-SELİMİYE-KIZKUMU 

(ULAŞIM+ÇEVRE GEZİLERİ+REHBERLİK DAHİL ŞOK FİYAT) 199TL

Bozulmamış muhteşem doğası, bakir koyları, pırıl pırıl berrak denizi ve ortamın dinginliği ile, 
görenleri kendine hayran bırakan BOZBURUN’ da, KIZKUMU ve SELİMİYE gezileri ile harika bir gün sizleri bekliyor

1. Gün

Sabah saat 05:35 Mavişehir Mavibahçe Avm önü 05:40 KARŞIYAKA Bostanlı İskele Önü,  05:45 KARŞIYAKA Yunuslar, 05:50 KARŞIYAKA Anıt, 06:05 BORNOVA (E.Ü.H. Önü) 06:15  ALSANCAK  Lozan Atatürk Lisesi  06.25 ÜÇYOL (Pizza Pizza Önü), 06.30 HATAY (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 06:35 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)’nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uygun bir yerde ekstra sabah kahvaltımızı alıp, AYDIN, ÇİNE, MUĞLA üzerinden keyifli bir yolculuk sonrası, GÖKOVA’ya ulaşıyoruz. GÖKOVA KÖRFEZİ’nin büyüleyen manzarasını seyredip, yemyeşil dağların arasından ilerleyerek, KIZKUMU’na hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatacağı Kızkumu’nun efsaneleşmiş aşk hikayesini dinliyor ve verilecek serbest zamanda bol bol fotoğraf çekimi yapma şansına sahip olacaksınız.Daha sonra, portakal ve limon ağaçlarıyla çevrili doğası, tarihi ve deniziyle göz kamaştıran BOZBURUN’a geçiyoruz. Büyük kentlerde yaşanılan kargaşadan uzak, huzur verici bu ortamda, deniz kıyısında konumlanmış METE OTEL’e yerleşiyoruz. İsteyen konuklarımız otelin özel plajından denize girebilir, deniz kanosuna binerek keyifli ve eğlenceli anlar yaşayabilir, isteyen konuklarımız da, doğanın dinginliği içerisinde, denize karşı kahvelerini içerek burada olmanın huzurunu yaşayabilirler. Öğle yemeğimizi otel de alternatif seçeneklerden aldıktan sonra (ekstra), arzu eden konuklarımızla BOZBURUN merkez’e doğru yürüyüşlerimizi gerçekleştiriyoruz . Bozulmamış muhteşem doğası, bakir koyları, pırıl pırıl berrak denizi ile Bozburun sizleri kendine hayran bırakacak… Rehberimizin belirlediği saatte unutulmaz anılarımızla  bu harika yerden ayrılıyor ve bir sonraki ziyaret noktamız olan SELİMİYE’ye hareket ediyoruz. Sahilinde ve sokaklarında dolaşıp meşhur losta tatlısından tadıyoruz.  Ardından   turumuzu sonlandırıp, uygun molalar ile geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saat 23:00 civarı İZMİR’e varıyor ve siz değerli konuklarımızla bir başka PNR MAGIC TRAVEL AGENCY  seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.Ulaşım

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 • Profesyonel Rehberlik
 • Çevre Gezileri
 • PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri Giriş Ücretleri
 •  Yolda alınacak Kahvaltı ve Öğle Yemekleri
 •  Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın

  Tur Fiyatları

  TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
  26.06.2021
  25.09.2021
  199,00 TL0 - 3 Yaş 50,00 TL
  4 - 12 Yaş 150,00 TL
  Taksitler »
  Turun düzenlendiği günler: Cumartesi

  1.Ek Bilgiler

  1-Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  • 2-Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • 3-Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
  • 4-Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
  • 5-Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.
  • 6-Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGİC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGIC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.
  • ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
   Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

   

  2.İptal Şartları

  • İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. 
  • Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmemektedir.

  3.Vize Bilgileri

  BOZBURUN - SELİMİYE - KIZKUMU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.