YUVARLAKÇAY AKYAKA TURU

YUVARLAKÇAY AKYAKA TURU

199.00 TL

GÜNÜBİRLİK

  YUVARLAKÇAY -AKYAKA TURU  

 HERHAFTA SONU

İSTEYENLERLE AKYAKADA YÜZME MOLASI

(Ulaşım + Çevre Gezileri + Kahvaltı + Rehberlik Dahil)  229 TL

1. Gün

Sabah saat 06:10 Karşıyaka ( Mavişehir Mavibahçe Avm önü), 06:20 Karşıyaka (Bostanlı İskele)06:25 Karşıyaka (Yunuslar), 06:25 Karşıyaka (Anıt)06:30 Bayraklı (Altınyol Üstgeçit), 06:40 Bornova (Ege Ünv.Hastanesi Önü), 06:50 Alsancak Lozan (Atatürk Lisesi Önü), 07:00 Üçyol (Pizza Pizza Önü), 07:05 Hatay (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 07:10 Üçkuyular (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü) siz değerli konuklarımızla buluşarak turumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız (ekstra) kahvaltının ardından,a güneş tanrısı Apollon’un diyarlarına doğru yola çıkıyoruz ve yol üzerinde tabak kahvaltı şeklinde kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltımızın ardından Aydın-Çine güzergahını kullanarak, bir tarafında Azmak Nehri, diğer yanında Gökova Körfezi ile Ege'nin gizli cennetlerinden biri, Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Akyaka’ya gidiyoruz. Beldedeki dağlardan gelen soğuk suların, Gökova körfeziyle buluştuğu yerde oluşan bir doğa harikası “Azmak“ üzerinde, yaklaşık 30 dakikalık tekne turumuza katılıyoruz. Tekne turu sonrasında vereceğimiz serbest zamanda Akyaka’yı gezerek keşfedebiliriz. Akyaka’dan sonra Dünya’da yedi tane olan ayaklı göllerden bir tanesi olan Köyceğiz gölüne gidiyoruz. Burada vereceğimiz öğle yemeği molasının ardından Yuvarlakçay’a yola çıkıyoruz. Köyceğiz ve Ortaca arasında kalan Topgözü Kanyonunda bulunan ve Muğla bölgesinin en yüksek dağı olan Sandras Dağı’nın kar sularından beslenen bu cennet köşe, özellikle sıcak yaz günlerinde yöre halkının en önemli kaçış noktalarından biri. Yöredeki pek çok köyü besleyen nehrin adı olan Yuvarlakçay’da, kayaların arasından çıkıp, gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan şelalenin yanıbaşında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve çağıldayan suyu eşliğinde keyif yapabilir, çay üzerine kurulan ahşap salıncaklarda sallanarak suya atlayabilir ya da sadece suyun üzerinde salınıp, bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz. Yuvarlakçay'da geçirdiğimiz zaman sonrasında ise; aracımıza geri dönerek İzmir yolu üstünde bulunan Seyir Tepesine gidiyoruz. Bizi doğanın harika manzarasıyla karşılayan Seyir Tepesini selamladıktan sonra GüzelKöy’e gitmek üzere aracımıza geri dönüyoruz.Yaklaşık 30 dakikanın ardından Güzelköy'e geçiyoruz. GüzelKöy'de muhteşem serbest zamanın ardından bir dahaki PNR MAGIC TRAVEL AGENCY organizasyonumuzda görüşmek dileğiyle keyifli bir günün daha sonuna geliyoruz...

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • KAHVALTI
 • ULAŞIM
 • REHBERİK
 • ÇEVRE GEZİLERİ
 • TEKNE TURU
 • PNR MAGIC TRAVEL AGENCY GÜVENCESİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • ÖĞLE YEMEĞİ VE İÇECEKLER
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ
 • TEKNE TURU
 • TÜM KİŞİSEL HARCAMALAR

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  26 Eylül

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  26.09.2021199,00 TL- -0 - 3 Yaş 50,00 TL
  4 - 12 Yaş 150,00 TL
  Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  1-Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  • 2-Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • 3-Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
  • 4-Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
  • 5-Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.
  • 6-Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGİC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGIC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.
  • ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
   Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

   

  2.İptal Şartları

  • İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. 
  • Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmemektedir.

  3.Vize Bilgileri

  YUVARLAKÇAY AKYAKA TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  Yardımcı Olalım

  Tıklayın Biz Sizi Arayalım

  0850 227 87 67

  Whatsapp Destek

  0533 455 35 22

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.