ADANA Gidiş-KARS Dönüş UÇAKLA BÜYÜK GAP & DOĞU ANADOLU

ADANA Gidiş-KARS Dönüş UÇAKLA BÜYÜK GAP & DOĞU ANADOLU

2999.00 TL

ADANA Gidiş-KARS Dönüş

 UÇAKLA BÜYÜK GAP & DOĞU ANADOLU 

DİYARBAKIR Programa Dahil

1 Gece MARDİN,  1 Gece’de MİDYAT’ta Konaklama Ayrıcalığı 
DARA ANTİK KENTİ Programa Dahil
BEYAZ SU ve MOR GABRİEL MANASTIRI Programa Dahil

BÖLGENİN SEÇKİN 5* VE 4* OTELLERİNDE KONAKLAMA

Adana, İskenderun, Antakya, Gaziantep, Halfeti, Harran, Şanlıurfa (Sıra Gecesi),Göbeklitepe, Atatürk Barajı, Adıyaman (Nemrut Dağı), Diyarbakır, Mardin,  Dara Antik Kenti, Beyaz Su, Mor Gabriel Manastırı,  Midyat, Hasankeyf, Bitlis,Tatvan,Akdamar Adası, Van, 
Muradiye Şelalesi, Doğubayazıt, İshak Paşa Sarayı, Iğdır, Kars, Ani Harabeleri

(8 GÜN-7 GECE) 7  GECE OTEL KONAKLAMALI 

1 TUR: 3-10 Haziran    2 TUR: 17-24 Haziran     
3 TUR:15-22 Temmuz (Bayram Dönemi)     4 TUR: 2-9 Eylül    5 TUR: 16-23 Eylül  6 TUR: 23-30 Eylül 
7 TUR: 30 Eylül- 7 Ekim   8 TUR: 7 Ekim- 14 Ekim   9 TUR: 21- 28 Ekim 

    ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!   

1. Gün

Siz değerli misafirlerimizle Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşup, Check-in işlemleri sonrasında, saat 07:00 hareket ederek, 08:25 ADANA Havalimanına ulaşıyoruz. (Kahvaltı için; Havalimanında veya Uçak içerisindeki kahvaltı seçeneklerinden ekstra faydalanabilirsiniz).  Aracımıza yerleşip, Türkiye` nin  2.ci en büyük camii olma özelliğine sahip olan, SABANCI MERKEZ CAMİİ’ni ve şehrin simgesi olan TAŞ KÖPRÜ`yü panoramik olarak gördükten sonra, SEYHAN BARAJ GÖLETİ etrafında otobüsümüzle geziyoruz. Yönümüzü tarihin en kadim topraklarına çeviriyoruz. Çukurova’nın eşsiz güzellikleri, bir zamanlar Büyük iskenderinde ünlü İSSOS savaşına giderken kullandığı bu rotayı takiben Hatay Dörtyol, İskenderun ve Belen üzerinden, Amik Ovası manzarası eşliğinde ÇAN-EZAN-HAZAN sesinin birlikte duyulduğu HATAY’a (Antakya) ulaşıyoruz. Burada, ANTAKYA ARKEOLOJİ ve MOZAİK MÜZESİ, Hıristiyanlık kelimesinin ilk defa telafuz edildiği ST. PIERRE KİLİSESİ’ni ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğinde ANTAKYA MUTFAĞI’nın muhteşem yemeklerinin ve Künefesi’nin tadına bakma fırsatı buluyoruz. Şehri ikiye ayıran ve mitolojik hikâyelerde ORONTES diye bilinen ASİ Nehri’ni görüp, eski Antakya Evlerinin bulunduğu sokakta yürüyüşler yapıyoruz. Alışveriş için meşhur ANTAKYA UZUN ÇARŞI’da serbest zaman verdikten sonra, Şahin Bey’in memleketi  GAZİANTEP’e doğru yol alıyoruz. Gaziantep’te  tur tarihimize göre  otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

Sabah otelimizde alacağımız  kahvaltının ardından, dünyanın en büyük mozaik müzesi olan ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ gezisiyle GAZİANTEP’te turumuza başlıyoruz. Zeugma Mozaik Müzesi’ndeki mozaikler sizi rüya gibi bir gezintiye çıkaracak. Kendinizi Zeugmalı asillerin villalarını dolaşırken bulacaksınız. Daha sonra, Osmanlıdan da öncesi dönemlerde bir ekonomi merkezi olan ve hala bu özelliğini koruyan, fabrikalarıyla, geniş ve düzenli caddeleri, parkları bulvarları meydanları ile gerçekten metropol olmaya aday şehir GAZİANTEP’te panoramik şehir turu yapıyoruz. Bu esnada KALE`yi  ve şehrin önemli yapılarını görebilme fırsatı yakalayacaksınız. Dünyaca ünlü Gaziantep mutfağını tatmak üzere öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası çarşılar bölgesine geçerek, ZİNCİRLİ BEDESTENİ, BÜYÜK PASAJ, ALMACI PAZARI, BAKIRCILAR ÇARŞISI’nı geziyoruz. Çekicin bakırla buluştuğu o dar sokaklara, yani bakırcılar çarşısına yaklaşırken, bakır ustalarının çekiç sesleri sizi karşılayacak… Serbest zamanla birlikte Baklava, Hediyelik Eşya ve Antep Fıstığı alışverişlerimizi yapabilirsiniz. 17.yüzyılda Tekke Camii Külliye binası içine kahve-kütüphane olarak kullanılan ve günümüzde TAHMİS KAHVESİ olarak anılan mekânda Sütlü Menengiç Kahvelerimizi içerek, keyifle turumuzu sonlandırıyor ve KARAGÜL dizinin de çekildiği HALFETİ`ye geçiyoruz. Birecik Baraj Gölü üzerinde, 1 saat sürecek muhteşem bir Tekne Turuna (ekstra) katılıyoruz. Gözlerinizi kapatıp rüzgarın kollarınızın arasından size dokunarak geçmesine izin verin... Yüzünüzü usulca okşayan serin bir rüzgarla birlikte zamanın yavaşladığını ve geçmişe doğru aktığını hissedeceksiniz. Tekne turunda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan yapıları ve Savaşan Köyü’nü gördükten sonra, yönümüzü peygamberler şehri ŞANLIURFA`ya çeviriyoruz.  Ateşin suya ve yanan tahtaların ise kutsal balıklara dönüştüğü BALIKLI GÖL ve AYN-EL ZELİHA GÖLÜ’nü ve Hz.İbrahim Peygamberin doğduğu mağarayı görüyoruz. Ayn-el Zeliha Gölü’nde beyaz balığı aramayı unutmayın ve eğer görürseniz mutlaka dilekte bulunun… Şanlıurfa merkezde yapacağımız bu gezimiz tamamlayarak Tur tarihimize göre ŞANLIURFA’ da otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimizle (ekstra yemekli) Urfa kültürünün bir parçası olan yemekli SIRA GECESİ eğlencesine gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün

Otelde alacağımız erken sabah kahvaltısının ardından, önce, HARRAN’a doğru ilerlerken sizi uçsuz bucaksız düzlükteki  HARRAN OVASI  kucaklayacak. Binlerce yıl boyunca ipek yolu seyyahlarının kullandığı bu yolu kullanarak  HARRAN’a ulaşacağız. İslamiyet döneminin ilk üniversitesi olarak bilinen HARRAN ÜNİVERSİTESİ, HARRAN ULU CAMİİ, HARRAN HÖYÜK, HARRAN KALESİ ve dünyada sadece Harran’da ve  Italya  Matera  ve  Alberobello  kasabalarında görebileceğiniz kendine özgü mimarisi ile HARRAN KONİK KUBBELİ EVLERİ’ni gezdikten sonra, yerel halkla sohbet edebileceğimiz çay ve fotoğraf molamızı veriyoruz. Buradan, GÖBEKLİTEPE’ye hareket ediyoruz. Dünya tarihinin yeniden yazılmasına sebep olan, 12.000 yıl önce yapılmış ve yapıldıktan sonra üstü ‘’Biz tekrar buraya geri geleceğiz’’ düşüncesiyle orayı inşa eden insanlar tarafından kapatılmış, dünyanın ilk tapınağı-yaşamsal kült alanı GÖBEKLİTEPE ziyaretine başlıyoruz. Rehberinizin anlatımıyla ve göreceğiniz eserlerle birlikte zamanda yolculuk yapmaya hazırlanın. Zihniniz sizi güzel bir yolculuğa çıkaracak... İlk heykel atölyesinin bulunduğu Göbeklitepe, aynı zamanda nohut, mercimek, buğdayın dünyada ilk ekildiği topraklar ve tarım tarihinin başladığı yer olarak bilinmektedir.Göbeklitepe ziyaretimiz sonrasında, istikametimizi ATATÜRK BARAJI’na doğru çeviriyoruz. Güneydoğu Anadolu Projesinin kalbi ve Türkiye’ nin en büyük bu barajını görerek, rehberimizin bilgilendirmelerini dinliyoruz. Büyük Önder Atatürk’ün projelerinden biri olan bu muhteşem eseri kahvelerimizi yudumlarken seyrediyoruz. Adına yakışır görkemli barajı geride bırakarak, tarihi ve doğası ile büyüleyici bir atmosfere sahip olan ADIYAMAN’a hareket ediyoruz. Bizi bekleyen dolmuşlara binerek NEMRUT DAĞI’na  doğru yola çıkıyoruz. Doğu ve Batı Medeniyetlerinin, 2150 m. yükseklikte muhteşem bir piramitteki kesişme noktası, Dünyanın sekizinci harikası ve ’Kralların Tahtı’’ olarak adlandırılan NEMRUT; yüksekliği on metreyi bulan büyüleyici heykelleri, metrelerce uzunluktaki kitabeleriyle UNESCO Dünya Kültür Mirasında yer almaktadır. Dünyada güneşin en güzel battığı noktada muhteşem gün batımını seyrettikten sonra, yine minibüslerle tur tarihimize göre otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

(Nemrut Dağı çıkışı hava şartlarının müsaitlik durumuna göre gerçekleşir. Ayrıca günlerin kısa olduğu aylarda Gün Batımı yerine Gün Doğumu olarak rehberimiz değişiklik yapılabilir.)

4. Gün

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında Güneydoğu Anadolu bölgesinin metropol şehri DİYARBAKIR’’a doğru yola çıkıyoruz. Karacadağ’ın binlerce yıl önce patlamasından sonra etrafta beliren onlarca kilometrelik taş ve kaya denizi manzarasıyla rengi kırmızıya yakın bereketli topraklarda yolumuza devam ediyoruz. DİYARBAKIR’da ziyaret edeceğimiz yerler; Diyarbakır Ulu Cami’ni, Cahit Sıtkı Tarancı Evi ve Müzesi’ni, Hasan Paşa Hanı, Sülüklü Hanı, Deliller Hanı, Diyarbakır Surları’nı, Hevsel Bahçeleri’ni, Mardin Kapısı’nı ve Hz.Adem ile Hz.Havva’nın indirildiğine inanılan Kırklar Dağı’nı görüyoruz. Buradan gecesi ‘’Gerdanlık’’ gündüzü ‘’Seyranlık’’ olan MARDİN’e geçiyoruz. Mezopotamya kültürlerinin ve medeniyetlerinin bir harmonisi niteliğindeki rüya şehir Mardin’de göreceğimiz yerler arasında, ULU CAMİİ, KASIMİYE MEDRESESİ’ni görüyor Mardin kültürü ve mimarisi ile bütünleşmiş tarihi yapılar Mardin’in dar sokakları ve Abbara’lar yer almaktadır. Kulaklarınızı çocuk seslerine ve ara ara duyacağınız nal seslerine verin ve dar sokaklarda yürürken mutlaka elleriniz yüzlerce yıllık serin duvarlara dokunsun, işte o zaman Mardin’le biraz daha bütünleşmiş  olacaksınız. Mardin çarşısında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Çarşıda yöreye özgü eski baskı kalıplarıyla basılmış yazmalar, bakır çerezlikler ve şamdanlar, kilim ve el yapımı keçe, tesbihler, puşi, şarap, ahşap işçiliği ürünleri,  badem şekeri, leblebi, mırra cezvesi ve kulpsuz özel fincanlar (Gümgüm) gibi hediyelik eşya alışverişleri yapabilirsiniz. Tur tarihimize göre, otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5. Gün

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Mezopotamya’nın Efes’i Dara Antik Kent ziyaretimize başlıyoruz. Sarı ve kızıl arasındaki renk şölenine ev sahipliği yapıyor Mezopotamya… Eski Mardin evlerinden tutun, Mezopotamya’nın başka tarihi yapılarında da görebileceğiniz bu rengi, bu sefer DARA’da görüyoruz. Dara Antik Kenti sizi serin bir rüzgarla karşılayıp, tarihin derinliklerine doğru kısa bir yolculuğa çıkaracak. Daha sonra, Güneydoğu Anadolu’ da çok farklı bir doğal güzelliğe ve yeşiline sahip olan Beyaz Su mesire yerine doğru yola çıkıyoruz. Yemyeşil ağaçlarla kaplı ve gürül gürül suların aktığı bu cennet ortamda mola veriyoruz. Buradan  Süryanilerin çok önemli dini merkezlerinden biri olan  Deyrul Umur Manastırı’na (MOR GABRİEL) gidiyoruz. Meryem Ana Kilisesi, Resuller Kilisesi, Kırk Şehit Kilisesi, Mor Şamuel Mabedi, Mor Şemun Mabedi gibi mekânları bünyesinde barındıran manastır gezimizi tamamlayıp MİDYAT’a geçiyoruz. Orta Doğu  ve Anadolu medeniyetlerinin mistik mimari dokusunu, burada farklı bir tonda ve renkte hissedeceksiniz. Midyat; mimari alanda bölgenin lideri konumunda… Tarihi yapısını o kadar güzel korumuş ki, insan burada kendini adeta bir Orta Çağ kentinde gibi hissediyor ve bir an kendizi film setinden bir sahnede hissedebiliyorsunuz. Zengin bir mimari doku içinde bulunan yörenin taş ustalarının incelikli becerileri, Midyat`a bir Açık hava müzesi görünümü kazandırmakta. Ayrıca, Süryani ustalarının yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği TELKARİ sanatının en iyi örneklerini burada bulabilirsiniz. Midyat sokaklarını gezerek alışverişler yaptıktan sonra, ‘’Sıla’’ ‘’Hercai‘’ ‘’Adını Kalbime Yazdım’’ dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evi‘ ni geziyoruz. Tur tarihimize göre otelimize  yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

6. Gün

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, HASANKEYF’e geçiyoruz. Güneydoğu Anadolu Projesi kapsamında Ilısu Barajı nedeniyle bir bölümü sular altında kalan, 12 bin yıllık geçmişe  sahip Hasankeyf’te rehberimizin anlatımlarını dinleyip, fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra VAN’a doğru ilerlerken BİTLİS-BEŞ MİNARE ve TATVAN yerleşimlerinden geçerek Artos Dağı ve Van Gölü kıyısını takiben muhteşem manzaralarla GEVAŞ’a ulaşıyoruz. GEVAŞ’tan tekneye (ekstra) binip AKDAMAR  ADASI’na geçiyoruz. Ada üzerinde efsanelere konu olmuş dünyada ilk Papaz yetiştiren okullardan biri olan AKDAMAR KİLİSESİ’ni ziyaret ediyoruz. Devamında EDREMİT üzerinden VAN’a ulaşıyoruz. Dağların çevrelediği ‘’GÜNEŞ ÜLKESİ’’  Urartuların Başkenti  Eski VAN Şehrini ve VAN KALESİ’ni (Tuşba Kalesi) panoramik olarak gördükten sonra, Urartu el sanatları örneklerinden olan gümüş işçiliğini görebileceğimiz ARUBANİ BEDESTENİ ve VAN KEDİ EVİ’ne  uğruyoruz. Urartu el sanatları ve orijinal Urartu motifleriyle zenginleştirilmiş eşsiz güzellikteki gümüş işçiliği ile ilgili bilgileri alıp, alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Tur tarihimize göre, Van’ın en güzel otellerinde  yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

7. Gün

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında VAN’dan ayrılıp MURADİYE ŞELALESİ’ne doğru yola çıkıyoruz. Ülkemizde bulunan en önemli doğa harikalarından birisi olan Muradiye Şelalesi’nde, suyun kudretini bir kez daha teninizde ve ruhunuzda hissedeceksiniz. Burada, Şelalenin muhteşem esintisiyle keyif yaptıktan sonra Çaldıran Ovası’nın manzarası eşliğinde DOĞUBAYAZIT’a doğru hareket ediyoruz. Yol güzergahımızda AĞRI DAĞI’na yaklaşırken TENDÜREK DAĞI eteklerine yakın bir noktada binlerce yıl önce patlamış ve A tipi lav akıntısının o esrarengiz renklerine ve şekillerine şahitlik edeceksiniz. Bu ilginç görüntü ve manzara sizlerde bilim kurgu filmindeki bir gezegeni ziyaret ediyormuş hissiyatı uyandıracak. DOĞUBAYAZIT’a geldiğimizde tüm doğunun en nefes kesici yapısı İSHAK PAŞA SARAYI’nı gezmeye başlıyoruz. Bir kartal yuvasının yüzlerce kez büyütülmüşü gibi duran, taşa oyulmuş İSHAKPAŞA SARAYI’nı görüp,  mistik havasında büyüleneceksiniz. Osmanlının en ünlü yapıtlarından biri olan bu muhteşem sarayın tarihçesi ve mimarisi hakkında rehberimizden bilgi alıp, öğle yemeği için Doğubayazıt Çarşısı’nda mola veriyoruz. Ayrıca, yöresel motiflerin işlendiği halı fabrikasında Türk Halıları hakkında bilgi alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapma imkanı buluyor. Turumuza devam ediyor ve  KÜÇÜK AĞRI ve BÜYÜK AĞRI Dağı nın görkemli manzarası eşliğinde, Türkiye’nin en doğusundaki şehir olan Doğu’nun Çukurovası IĞDIR üzerinden, ‘’MATRUŞKA ŞEHİR KARS’a ulaşıyoruz. Kars’ta otelimize  yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

8. Gün

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında, UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan ANİ HARABELERİ’ne geçiyoruz. Ani Harabeleri sizi bütün sessizliği ve gizemiyle karşılayacak. Bu muhteşem ören yerini rehberimizin bilgilendirmeleriyle geziyoruz. Burada Arpaçay üzerindeki İpek Yolu Köprüsü’nü fotoğraflayıp, Ermenistan sınırına en yakın noktada muhteşem manzarayı seyrediyoruz. Sonrasında, Kars gezimize başlıyoruz. Kars Kalesi eteklerinde bulunan 12 Havariler Kilisesi (Kümbet Cami) Taş Köprü, Osmanlı Hamamları, Namık Kemal Evi, Katerina Sarayı, Evliya (Ebu’l Hasan  Harekani) Camii, Defterdarlık Binası (Kentin ilk tiyatrosu), Vali Konağı (Tüccar Stavişku Evi) turumuzda göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Gezimizi tamamlayarak kaşar, gravyer ve bal alışverişlerimizi yapmak üzere serbest zaman veriyoruz. Daha sonra KARS Havalimanı’na geçiyor ve Check-in işlemlerimizi gerçekleştirerek  saat 17:30  uçuşu ile İZMİR Adnan Menderes Havalimanı’na saat 19:55  ulaşıyoruz.  Unutulmaz anılarımızla bu güzel turumuzu keyifle sonlandırıyoruz. Bir başka PNR MAGIC TRAVEL AGENCY  seyahatinde buluşmak dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz. 

NOT:  Katılımcı misafirlerimiz, gidecekleri tur tarihine göre  uçuş saatinden en az 1,5 saat önce Adnan Menderes havalimanında hazır bulunmak durumundadır. Uçuş bilgilerini acentamızdan isteyiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Uçak Bileti Diyarbakır Gidiş-Gaziantep Dönüş 
 •  Lüks Ulaşımlar ve Şehir Turları
 • Çevre Gezileri ve İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 •  Mardin’de 4* Otel Y.P.Konaklama (1 Gece)
 • Şanlıurfa’da 4*  O.K Konaklama (1 Gece)
 • Zorunlu Seyahat Sigortası Hizmet Paketi
 •  PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Güvencesi 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk Gün Yolda Alınan Kahvaltı
 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • Öğle Yemekleri
 • Yolda Molalarda ve Otellerde Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Urfa Sıra Gecesi Yemekli
 • İsteğe Bağlı Mardin Yemekli Reyhanî Gecesi

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  23, 30 Eylül • 07, 21 Ekim

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  23.09.20212.999,00 TL3.599,00 TL 2.999,00 TL0 - 6 Yaş 1.599,00 TL
  7 - 12 Yaş 2.399,00 TL
  Taksitler »
  30.09.20212.999,00 TL3.599,00 TL 2.999,00 TL0 - 6 Yaş 1.599,00 TL
  7 - 12 Yaş 2.399,00 TL
  Taksitler »
  07.10.20212.999,00 TL3.599,00 TL 2.999,00 TL0 - 6 Yaş 1.599,00 TL
  7 - 12 Yaş 2.399,00 TL
  Taksitler »
  21.10.20212.999,00 TL3.599,00 TL 2.999,00 TL0 - 6 Yaş 1.599,00 TL
  7 - 12 Yaş 2.399,00 TL
  Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

   

  1-Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  • 2-Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • 3-Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
  • 4-Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
  • 5-Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.
  • 6-Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGİC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGIC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.
  • ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
   Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  • İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. 
  • Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmemektedir.

  3.Vize Bilgileri

  ADANA Gidiş-KARS Dönüş UÇAKLA BÜYÜK GAP & DOĞU ANADOLU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?