UÇAKLA BUTİK VAN TURU

UÇAKLA BUTİK VAN TURU

1699.00 TL

 UÇAKLA BUTİK VAN TURU 

Bölgenin En İyi Otellerinde
Konaklama Ayrıcalığı ile…

( 3 Gün-2 Gece ) SINIRLI KONTENJAN !!!

1.TUR: 11-13 Haziran   2.TUR: 25-27 Haziran  3.TUR: 23-25 Temmuz  (Bayram)
4 TUR: 17-19 Eylül   5 TUR: 8-10 Ekim 
 

Meşhur Van Kahvaltısı, Akdamar Adası,Doğubayazıt, Muradiye Şelalesi, Çaldıran, Tendürek Dağı, 
Ağrı Dağı, İshakpaşa Sarayı, Urartu Halı, Eski Van (Tuşba), Van Kalesi, 
Van Kültür Evi,  Arubani Art Gezisi     
          

   ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!  

1. Gün

Siz değerli misafirlerimizle Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşup, Check-in işlemlerimizi tamamlayarak saat 06.10 uçağı ile VAN’ a hareket ediyor ve 08:20’de VAN Ferit Melen Havalimanı’ na iniyoruz. Bizi bekleyen aracımıza yerleştikten sonra, VAN GÖLÜ kıyısında bulunan mekânların birinde meşhur VAN kahvaltısının yapmaya gidiyoruz. Yöresel Van kahvaltısı ekstra  (Manda Kaymağı, Van Cacığı, Kara kovan Balı, Murtuğa, Kavut, Köy Tereyağı, Van Çöreği, Otlu Peynir, Kavurmalı Yumurta…) ile günümüze keyifle başlıyoruz. Tadını unutamayacağınız bu kahvaltı sonrasında, ’’GÜNEŞ ÜLKESİ’’ Urartuların başkenti VAN’da,  önce AKDAMAR ADASI’Nı gezmeye gidiyoruz. Ada üzerinde efsanelere konu olmuş, dünyada ilk Papaz yetiştiren okullardan biri olan AKDAMAR KİLİSESİ ziyaretimizde, rehberimizin anlatımlarını dinliyor ve Kilisenin dış duvarları üzerindeki İncil, Tevrat ve Kur’an-ı Kerim’den alıntı sahnelerin ve mitolojik olayların taş kabartmalarını dikkatle inceliyoruz. Harika bir günün ardından tur tarihimize göre OTELİMİZE  yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, DOĞUBAYAZIT’a hareket ediyoruz. Yol güzergâhımızda bulunan,  MURADİYE ŞELALESİ’ne uğruyoruz. Ülkemizde bulunan en önemli doğa harikalarından birisi olan Muradiye Şelalesi’nde, suyun kudretini bir kez daha teninizde ve ruhunuzda hissedeceksiniz. Burada bulunan doğal asma köprüden geçerek,  coşkulu bir biçimde köpürerek dökülen şelalenin  akışını seyrederek, çay kahve molası veriyoruz. Daha sonra, Osmanlılarla Safevi Devleti arasında olan Çaldıran Savaşı'nın yapıldığı ovayı geçip panoramik olarak Tendürek Volkanik Dağı'nın sönmüş lavlarını 2644 rakımda fotoğraflayıp, Ağrı Dağı(Ararat) manzarası eşliğinde DOĞUBAYAZIT'a geçiyoruz. Ağrı Dağını fotoğraflamak için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğini aldıktan sonra, Topkapı Sarayı’ndan sonra ikinci büyük yapılar topluluğu olan ve Lale Devrinin en büyük anıtsal yapısı olarak kabul edilen, yapımı 99 yıl süren İSHAK PAŞA SARAYI nı geziyoruz. Ardından, Van deyince akla gelen bir diğer değer ise, el dokuma halılarıdır. Yöreye özgü halı ve kilimlerin en güzel örneklerini göreceğimiz Urartu Halı Kilim Mağazası’nı ziyaret ettikten sonra, otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

3. Gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, ESKİ VAN  (Tuşba) gezisiyle turumuza başlıyoruz. Pers, Urartu, Ermeni, Selçuklu ve Osmanlı Kültürüne tanıklık ederek, Van Kalesi’ni görüyor ve Van Kültür Evini ziyaret ediyoruz. Ardından Arubani Art Gezisi ile (Van Kedi Evi, Urartu Gümüş Sanatı ve Ermeni Savat Gümüşü…) turumuza devam ederek, alışverişleri için serbest zaman veriyoruz. Şehir merkezinde Van Otlu Peyniri, Van Balı gibi yöresel ürünler de satın alabilme imkânı buluyoruz. Unutamayacağımız anılarımızla VAN’a veda ediyor ve VAN Ferit Melen Havalimanından 14:30 uçağıyla hareket ederek, 16:55’de İZMİR’ e varıyoruz. Bir başka PNR MAGIC TRAVEL AGENCY seyahatinde, tekrar buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Not:  Uçuş saatinden 1,5-2 saat önce Havalimanında bulunmanız gerekmektedir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

» Van Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
» Belirtilen Otellerde 2 Gece Konaklama
» 2 Sabah Kahvaltısı+2 Akşam Yemeği
» Lüks Araçlarla Ulaşımlar ve Şehir Turları
» Çevre Gezileri ve İkramlar
» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
» Zorunlu Seyahat Sigortası Hizmet Paketi
» PNR MAGIC TRAVEL AGENCY  Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
» Öğle Yemekleri
» Molalarda ve Otellerde Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
» Akdamar Adası Geçiş Ücreti
» Van’da uçaktan indikten sonra meşhur Van kahvaltısı

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  08 Ekim

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  08.10.20211.699,00 TL1.949,00 TL 1.699,00 TL0 - 2 Yaş 200,00 TL
  3 - 6 Yaş 1.099,00 TL
  7 - 12 Yaş 1.499,00 TL
  Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  1-Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  • 2-Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • 3-Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
  • 4-Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
  • 5-Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.
  • 6-Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGİC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGIC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.
  • ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
   Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  • İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGIC TRAVEL AGENCY Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. 
  • Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmemektedir.

  3.Vize Bilgileri

  UÇAKLA BUTİK VAN TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  Yardımcı Olalım

  Tıklayın Biz Sizi Arayalım

  0850 227 87 67

  Whatsapp Destek

  0533 455 35 22

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.