YEDİGÖLLER-GÖLCÜK-ABANT-MAŞUKİYE  ORMANYA- GÖLYAZI TURU

YEDİGÖLLER-GÖLCÜK-ABANT-MAŞUKİYE ORMANYA- GÖLYAZI TURU

549.00 TL

 YEDİGÖLLER-GÖLCÜK-ABANT-MAŞUKİYE 

 ORMANYA- GÖLYAZI TURU 

(2 Gün-2 Gece) 1 Gece Otel Konaklamalı

Bolu, Gölcük Gölü, Yedigöller,Abant Gölü, Kocaeli, Sapanca Gölü, Maşukiye, 
Ormanya Doğal Yaşam Parkı (Hobbit Evleri), Uluabat Gölü, Gölyazı Köyü

 5* Otel Konaklama Ayrıcalığıyla

 1 TUR: 4-6 Haziran  2 TUR: 11-13 Haziran  3 TUR: 18-20 Haziran    
4 TUR: 25-27 Haziran  5 TUR: 2-4 Temmuz  6 TUR: 14-16 Temmuz  7 TUR: 13-15 Ağustos  8 TUR: 28-30 Ağustos  
9 TUR: 3-5 Eylül  10 TUR: 10-12 Eylül  11 TUR: 17-19 Eylül  12 TUR: 24-26 Eylül 13 TUR: 1-3 Ekim  14 TUR: 8-10 Ekim
15 TUR: 15-17 Ekim   16 TUR: 22-24 Ekim  17 TUR: 29-31  Ekim  18 TUR: 5-7 Kasım  19 TUR: 12-14 Kasım
20 TUR: 19-21 Kasım  21 TUR: 26-28 Kasım  22 TUR: 3-5 Aralık  23 TUR: 10-12 Aralık   24 TUR: 17-19 Aralık

 

1. Gün

AKŞAM: Akşam saat 20:10 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 20:15 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  20:25 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  20:40 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü),  20:50  BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)   20:55 KARŞIYAKA (Anıt-(Yunuslar), 21:00 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 21:05 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı,   21:20 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 21:25 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı Kampus Önü`nden) siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. MANİSA, AKHİSAR, BALIKESİR, KOCAELİ, İZMİT, SAKARYA güzergahını takip ederek, yolda alacağımız molaların ardından  sabah erken saatlerde BOLU` ya varıyoruz.

SABAH: Uygun bir yerde alacağımız ekstra sabah kahvaltısının ardından, ABANT GÖLÜ`ne gitmek üzere tekrar otobüsümüzde yerlerimizi alıyoruz. Abant Gölü`ne ulaştığımızda, meşe, köknar, dişbudak, çam, kavak, kayın ve gürgen ağaçlarının, dağ çiçeklerinin, meyveli bitkilerin arasında huzur bulacağınız ve bol bol oksijen soluyacağınız bu ortamda yürüyüşlerimizi gerçekleştiriyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ`nde, muhteşem doğa manzaraları`nı fotoğraflarımıza ekleyip, GÖLCÜK GÖLÜ`ne hareket ediyoruz. İnternette ve sosyal medyada gördüğümüz o meşhur evin bulunduğu yer olan doğa cenneti Bolu Gölcük Gölü`nde, eşsiz göl ve doğa manzaralarını izleyebileceğimiz seyir teraslarında fotoğraflar çekip, yürüyüş parkurlarında gezintiler yapıyoruz. Yemyeşil ağaçlar ve ağaçların göle verdiği renk ile seyre doyum olmayan güzellikler içerisinde geçireceğimiz keyifli zaman sonrasında, BOLU`ya geçiyoruz. Burada bizi bekleyen minibüslerle, güzel manzaralar eşliğinde YEDİGÖLLER Milli Parkı`na giriş yapıyoruz. YEDİGÖLLER`de, SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL`ü görüyor ve gökkuşağı renklerini andıran rengârenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, piknik yaparak, keyifli saatler geçiriyoruz. Sonbaharda kızılın, ilkbaharda ise yeşilin binbir tonuna bürünerek sunduğu muhteşem  manzarasında doğa ile baş başa yorucu olmayan yürüyüşler yapıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşarak, Kocaeli’nde 5* Termal Otel’e geçiyoruz. Akşam yemeği sonrasında isteyen konuklarımız otelin termal havuzundan aktivitelerinden faydalanabilirler. Konaklama otelimizde.

2. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, SAPANCA GÖLÜ`nü görerek, MAŞUKİYE`ye ulaşıyoruz. Ormanlar arasında yer alan MAŞUKİYE`de, tertemiz ve bol oksijenli havasını soluyarak gezintimize başlıyoruz. Maşukiye`nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler "buraya gelen aşık olur" denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu  doğa harikası yerde vereceğimiz serbest zamanda isteyenler ATV turuyla doğanın tadını çıkarırken, dileyenler de ZİPLİNE ile adrenalin keyfini yaşayabilirler. Buradan, eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI`na  doğru hareket ediyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya`nın üçüncü, Avrupa`nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı`nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. `Yüzüklerin Efendisi`` ve ``Hobbitler`` filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı da gezerek bu güzel görüntüleri anılarımıza ekliyoruz. Daha sonra, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ`nü  görmek üzere turumuza devam ediyoruz. ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ göz kamaştıran bir balıkçı köyü. Göl etrafında gezintimizde benzersiz manzaralar karşılaşıyor bizleri. Burada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz.. Köy meydanında bulunan asırlık çınarın altında, akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz.Köyde nereye baksanız bir fotograf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamdan sonra, SUSURLUK BALIKESİR-AKHİSAR-MANİSA üzerinden, akşam saatlerinde İZMİR`e ulaşıyoruz. Bir başka PNR MAGIC TRAVEL AGENCY organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

Not: Ormanya Doğal Yaşam Parkı Pandemi sebebiyle kapalı olması durumunda, programımıza Mudanya gezisi eklenecektir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Ulaşım ve Tüm Çevre Gezileri
 • Kocaeli 5* Termal Otel’de 1 Gece Y.P.  Konaklama
 • Termal Kullanımı
 • Profesyonel Rehberlik
 • Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 • Araç içi ikramlar
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • PNR TURİZM  Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Tüm Milli Park Girişi
 • Yolda Giderken Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Öğle yemekleri
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Yedigöller Minibüs Ücreti
 • Otel'de Belirlenen Ekstralar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  03, 10, 17 Aralık

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  10.12.2021549,00 TL649,00 TL 549,00 TL0 - 6 Yaş 349,00 TL
  7 - 12 Yaş 449,00 TL
  Taksitler »
  17.12.2021549,00 TL649,00 TL 549,00 TL0 - 6 Yaş 349,00 TL
  7 - 12 Yaş 449,00 TL
  Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  1-Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  2-Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  3-Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

  4-Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.

  5-Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.

  6-Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGİC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGİC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.

  ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
  Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGİC TRAVEL AGENCY Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. 

  Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmemektedir.

  3.Vize Bilgileri

  YEDİGÖLLER-GÖLCÜK-ABANT-MAŞUKİYE ORMANYA- GÖLYAZI TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  Yardımcı Olalım

  Tıklayın Biz Sizi Arayalım

  0850 227 87 67

  Whatsapp Destek

  0533 455 35 22

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.