DAĞ KONAKLAMALI ULUDAĞ KAYAK TURU

DAĞ KONAKLAMALI ULUDAĞ KAYAK TURU

799,00 TL

DAĞ KONAKLAMALI ULUDAĞ KAYAK TURU

Dağda konaklamanın ayrıcalığıyla Muhteşem beyazlık ve içinizi ısıtacak bir tur daha, hem Uludağ’da kaymanın sonsuz mutluluğu

DAĞ KONAKLAMA AYRICALIĞIYLA

1.TUR: 24-25 OCAK    2.TUR: 31 OCAK-1ŞUBAT     3.TUR: 14 -15  ŞUBAT    4.TUR: 21-22 ŞUBAT    5.TUR:  28 ŞUBAT - 1 MART

(En Uygun ve En Kaliteli Tur Fırsatı!)

 Gece Konaklama  Tam Pansiyon Plus

 

1. Gün

Pazar Sabahı siz değerli misafirlerimizle belirtilen duraklarda buluştuktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz.Manisa-Akhisar-Susurluk üzerinden devam eden yolculuğumuza kahvaltı için Susurluk’ta vereceğimiz  mola sonrası Bursa'ya olan yolculuğumuza devam ederek,TÜRKİYE’nin en ünlü kayak merkezlerinin başını çeken ULUDAĞ'a doğru yola koyuluyoruz. Yolculuğumuz esnasında bizleri muhteşem yol manzaraları karşılayacak ve heyecanımız giderek daha da artacak. Rehberimizden bölgeyle ilgili bilgiler alıyoruz. Verilen serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz bölgeyi gezip karın keyfini çıkarabilir,1. Gün Kayak Takımı fişlerimizi rehberimizden alarak kayak yapabilir, telesiyej ile Uludağ'ı zirveden seyrederek muhteşem fotoğraf ve video çekerek bir çok güzelliğe şahit olabilir veya kafelerinde vakit geçirebilir ve muhteşem manzaraları seyredebilirler. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin yönlendirmeleriyle ,kızak,kıyafet ve telesiyej kiralamasında grubumuza özel fiyatlandırmadan faydalanabilirler. Saat 14:00’da dileyen misafilerimiz otele girişi yaparak istirhat edebilir otel içerisinde vakit geçirebilir, İLK GÜN ÖĞLE YEMEĞİ İLE BAŞLIYOR OTELDE! İLK GÜN OTELDE AKŞAM YEMEĞİ (SINIRSIZ ALKOL ve ALKOLSÜZ İÇECEK)  (Fiyata Dahildir!)

Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz için gece eğlencesi CANLI MÜZİK ve AFTER SKİ PARTY OLACAKTIR!

(Yasaklar Doğrultusunda farklılık gösterebilir!)

2. Gün

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Kayak ve kar keyfi  için serbest zaman veriyoruz . Dileyenler rehberimize bildirerek 2. Gün KAYAK TAKIMI-SNOWBOARD veya KIYAFET KİRALAYABİLİR! ( GRUBUMUZA ÖZEL FİYATLARDAN FAYDALANABİLRSİNİZ.) Kayak yapmayanlar için KIZAK ve SAFARİ alternatifleri bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz zirvelerde yer alan restaurantlara teleferik ile çıkabilir ve şömine başında sıcak şarap keyfi ve kahve keyfi  yapabilirler. 16:00’da Uludağ’dan ayrılarak Bursa’nın meşhur İskender tadımlarını yapacağımız MABEYN RESTAURANT’A DOĞRU harekete geçiyoruz.Yine Bursa’nın meşhur Kestane şekeri alışverişi için serbest zaman sonrası İZMİR yolculuğuna başlayarak Konforlu ve eğlenceli bir yolculuk ile siz değerli misafirlerimizi alış noktalarımıza bırakarak bir sonraki  PNR MAGIC TRAVEL AGENCY etkinliğinde görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

•Tam Pansiyon Plus Konaklama(Sabah-Öğle-Akşam-Coffe Break-Ara Öğünler Açık Büfe !
•Sınırsız Alkol ve Alkolsüz İçecek!
•Lüks Araçlarla Ulaşım
•1 Gece 5*lı Otelde Konaklama
•Canlı Müzik
•After Ski Party
•Rehberlik Hizmeti
•Seyahat Sigortası
•Milli Park Giriş Ücreti

PNR MAGIC TRAVEL AGENCY GÜVENCESİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ekstra Alınan Kahvaltı
 • Son Gün yolda alınan yemekler
 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • Öğle Yemekleri
 • Yolda Molalarda ve Otellerde Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları Ücretleri
 • 65 yaş üzeri yolcular için sigorta ek sürprim ücreti 20 TL ücreti farkı alınır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  Acentemiz veya Rehber, hava, yol ve zorunlu durumlarda programda, otelde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGIC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGIC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.

  PNR MAGIC TRAVEL AGENCY gerekli gördüğü takdirde, otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Hava koşulları veya elimizde olmayan sebeplerden dolayı gezilemeyen görülemeyen yerlerden acentemiz sorumlu tutulamaz.

  Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.

  Trafik kanunu gereğince araçta bulunan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup aksş haldeki durumlarda PNR Turizm sorumluluğu yoktur.

  Araçlarda ve tüm seyahat süresince Covid-19 önlemleri gereği maske takma zorunluluğu vardır.

  Dönüşte yolcu bindiği durakta tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

  Otel akşam yemeklerine yoğunluk durumuna göre set menü veya açık büfe verebilir.

  Koltuk numaraları rezervasyon önceliğine göre verilir. Turu erken satın alan konuklarımız ön koltuklarda oturmayı hak ederler. 

  ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
  Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGİC TRAVEL AGENCY Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur.

  Sigortada belirtilen doktor ve hastane raporu ile belgelenebilen hastalıklar ve 1.derece yakın kaybı gibi sigorta poliçesinde belirtilen nedenlerin dışında, herhangi bir nedenle yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde iptal ve ücret iadesi mümkün değildir. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar ilgili sigorta şirketi tarafından değerlnedirilmektedir. Tur iptalleri; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilir.

   

  3.Vize Bilgileri

  DAĞ KONAKLAMALI ULUDAĞ KAYAK TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.