KIBRIS TURLARI (2020) Tur Programı

KIBRIS TURLARI (2020) Tur Programı

1.399,00 TL

     KIBRIS TURLARI    

4* DOME HOTEL Y.P. KONAKLAMALI

(GİRNE MERKEZ KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE)

PNR MAGİC TRAVEL AGENCY GÜVENCESİ VE KALİTESİ İLE KIBRIS TURLARI BİR BAŞKA GÜZEL...    6-8 Mart 2020 (Kadınlar Günü) 13-15 Mart 2020 / 29-31 Mart 2020  / 2-4 Nisan 2020 /18-20 Nisan 2020

          (3 GÜN-2 GECE)   ŞOK  UÇAK BİLETİ 

1. Gün

Sabah Adnan Menderes Havalimanında buluşuyoruz.Pegasus Havayollarına ait Kıbrıs uçağı için check-in işlemlerinden sonra, Kıbrıs Ercan Havalimanına iniyoruz. Bizi bekleyen araçlarımızla buluşup, GİRNE merkezde bulunan otelimize transferimizin ardından, GİRNE’ de yat limanını görüp, alışveriş için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizi de yedikten sonra otelde odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Yemekten sonra isteyen konuklarımız CASINO da oyun oynayabilir veya gece eğlence mekânlarında gönüllerince eğlenebilirler. 4* DOME HOTEL  www.hoteldome.com

2. Gün

Otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra ekstra olarak düzenlenen, Makarıos’ un Avukatı ve çok büyük silah tüccarı olan İtalyan asıllı Pablo Pavilides’ in evi  MAVİ KÖŞK (Kaçakçının Köşkü), GEÇİT KÖY BARAJI, VASİLYA bölgesinde bulunan AŞK AĞACI, ÇIKARMA PLAJI, BARIŞ, ÖZGÜRLÜK MÜZESİ, KARAOĞLANOĞLU ŞEHİTLİĞİ, Fransızcada Barış Manastırı anlamına gelen BELLAPAİS KÖYÜ MANASTIRI ve KİLİSESİ ile GİRNE KALESİ gezilerimizi yaparak otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 4* DOME HOTEL  www.hoteldome.com

3. Gün

Sabah kahvaltısı sonrasında ekstra olarak düzenlenen Kıbrıs Barış Harekatı’ nda yer alan şehitlerimizin yattığı BOĞAZ ŞEHİTLİĞİ,  LEFKOŞA, Dr. Nihat İlhan Bey’in eşinin ve 3 çocuğunun katledildiği, Kanlı Küvet olayının izlerinin sergilendiği BARBARLIK MÜZESİ, CUMHURBAŞKANLIĞI KONUTU,  VENEDİK SUTUNU,  LOKMACI SINIR KAPISI, ARASTA SOKAK, SELIMIYE CAMİİ,  BÜYÜK HAN, gezilerimizi yapıp, GAZİ MAGUSA’ ya geçerek, burada bulunan NAMIK KEMAL ZINDANI, LALA MUSTAFA PAŞA CAMİ ve şehrin muhteşem sur duvarlarını görüyoruz. Ardından, hayalet şehir KAPALI MARAŞ gezilerimizi de tamamlayıp, ERCAN HAVALİMANI' na geçiyoruz. Pegasus Havayolları kontuarında işlemlerimizi tamamlayıp, uçağa biniyor ve İZMİR' e ulaşıyoruz. Bir sonraki PNR MAGİC TRAVEL AGENCY organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Pegasus Havayolları ile gidiş – geliş uçak biletleri 
 • * Ercan Havalimanı – Otel – Ercan Havalimanı transferleri
 • * 4* Girne Dome Otelde 2 gece konaklama
 • * 4* Girne Dome Otelde 2 akşam yemeği, 2 sabah kahvaltısı
 • * Tüm rehberlik hizmetleri
 • * Zorunlu seyahat Sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Otelde belirlenen ekstralar
 •  Öğle Yemekleri ve Dönüş Günü Akşam Yemeği
 •  Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 •  Mavi Köşk, Bellapais Turu ( Kişi başı 75 TL )
 •  65 Yaş üstü ek Sürprim farkı 30 TL
 • Magusa, Lefkoşa, Kapalı Maraş, Şehitlik Turu ( Kişi başı 75 TL )

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  » Araçta, Uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  »  Rezervasyon esnasında, kimliğinizde yazılı olan isim ve soy isminizi açık olarak kayıt görevlimize bildiriniz. Havaalanında check-in esnasında isimden kaynaklanan problemden İzmir PNR MAGİC TRAVEL AGECNY  sorumlu değildir.

  »  Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  » Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. PNR MAGİC TRAVEL AGECNY , uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten, rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir.

  » Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile değişiklik yapılabilir.

  » Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

  » Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.» Araçta, Uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  »  Rezervasyon esnasında, kimliğinizde yazılı olan isim ve soy isminizi açık olarak kayıt görevlimize bildiriniz. Havaalanında check-inesnasında isimden kaynaklanan problemden İzmir PNR MAGİC TRAVEL AGECNY  sorumlu değildir.

  »  Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  » Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. PNR MAGİC TRAVEL AGECNY, uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten, rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir. 

  » Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile değişiklik yapılabilir.

  » Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 

  » Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

  » Tur programı PNR MAGİC TRAVEL AGECNY  Kayıt formu maddeleri bir bütündür.

  » Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, TC. Kimlik no ibrazı şarttır. Acente bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

  » Uçaklı Turlarımız, 12-18-27-31-46 Kişilik Lüks Araçlarla Yapılır. 

  »  Gezi süresi 3 GÜN-2 GECE’ dir. Otel konaklaması 2 GECE’ dir. 

  »  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İZMİR PNR MAGİC TRAVEL AGECNYda saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGİC TRAVEL AGECNY  iptali bizzat bildirmek zorundadır.  

  » Uçakla Kıbrıs Turumuz ‘’Uçaklı Özel Ürün’’ kapsamındadır.  

  » İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGİC TRAVEL AGECNY Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. 

  » Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller, sigorta kapsamına girmemektedir.
   

  ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
  Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGİC TRAVEL AGECNY Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. 

  Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller, sigorta kapsamına girmemektedir.

  3.Vize Bilgileri

  KIBRIS TURLARI (2020) Tur Programı HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  Benzer Turlar

  Orta Avrupa' da 6 Ülke 6 Başkent Turu

  Orta Avrupa' da 6 Ülke 6 Başkent Turu

  7 Gece 8 Gün

  08.07.2022

  399,00

  Terkedilmiş Şehir Çernobil Turu

  Terkedilmiş Şehir Çernobil Turu

  2 Gece - 3 Gün

  04.07.2022

  699,00

  Ukrayna Triosu Turu

  Ukrayna Triosu Turu

  4 GECE 5 GÜN

  13.07.2022

  449,00

  Ukrayna Resitali Turu

  Ukrayna Resitali Turu

  4 Gece 5 Gün

  11.07.2022

  449,00

  KIBRIS TURLARI (2020) Tur Programı

  KIBRIS TURLARI (2020) Tur Programı

  Girne Merkez' de 4*DOME HOTEL Y.P. Konaklama Ayrıcalıklı...

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.