ESKİŞEHİR - BEYPAZARI TURLARI

ESKİŞEHİR - BEYPAZARI TURLARI

BEYPAZARI’NDA KONAKLAMA VE BAĞEVİ EĞLENCESİ AYRICALIĞI BU PROGRAMDA …

 ESKİŞEHİR - BEYPAZARI TURLARI 

GÜNDÜZ ÇIKIŞLI  

1 Gece; Eskişehir’ in En Merkezi ve En Yeni Otellerinden biri olan 4* CAPELLA OTEL' de Konaklama  ve 
 

1 Gece; Beypazarı’ nın En Güzel Oteli BEYPALAS OTEL’ de Konaklama Ayrıcalığı ile…

BEYPAZARI’ nda BAĞ EVİ’ nde Yöresel Yemek ve Canlı Müzikli Eğlence Fiyata Dahil !!!

     1 TUR: 29-31 Ocak 2021  2 TUR: 19-21 Şubat 2021  3 TUR: 5-7 Mart 2021 (3 Gün-2 Gece)

 (3 Gün-2 Gece)

PNR MAGİC TRAVEL FARKI İLE 

 ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!! 

1. Gün

Sabah saat 06:10 ÜÇKUYULAR ( Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü),  06:15 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  06:25 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  06:35 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü), 06:45 BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)  06:50 KARŞIYAKA (Anıt),  06:55 KARŞIYAKA (Yunuslar),  07:05 BOSTANLI Bostanlı İskele, (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü)  07:10 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı),  07:25 BORNOVA (Ege Ünv. Hastanesi Önü)’ nden 07:30 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı- Kampus Önü)’ nden siz değerli misafirlerimizi alarak, seyahatimize başlıyoruz. Yolda uygun molalarla, KULA-UŞAK üzerinden, Çiniler Diyarı, KÜTAHYA’ ya varıyoruz. Panoramik şehir turu yaparak, ÇİNİ ÇARŞISI’ na gidiyoruz. Burada hesaplı porselen alışverişleri yapmak üzere serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında,  ESKİŞEHİR’ e varıyoruz. Önce, Eskişehir’ in en büyük parklarından biri olan, SAZOVA BİLİM SANAT VE KÜLTÜR PARKI’ nı görmeye gidiyoruz. Parkta Korsan Gemisi ve Nuh’ un Gemisi’ nin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini TrenÇocuk oyun alanları, Hayvanat BahçesiBilim Merkezi Uzay, Anfitiyatro’ yu, yeni açılan Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu gibi birçok yeri görüyoruz.  Akşamüzeri Eskişehir’in yeni ve modern oteli olan 4* CAPELLA HOTEL’e yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra isteyen konuklarımız gece de ayrı bir güzelliği sahip Eskişehir’de gece gezmesine çıkabilirler. Eskişehir’in en merkezi lokasyonunda bulunan otelimizin bu avantajıyla, birçok yere yürüyerek ulaşma şansına sahipsiniz. İsteyen konuklarımız, şehrin trafiğe kapalı en ünlü caddesi olan DOKTORLAR CADDESİ, ESPARK AVM, PORSUK ÇAYI, ADALAR BÖLGESİ, HALLER GENÇLİK MERKEZİ ve BARLAR SOKAĞI’nda keyifli yürüyüşler yapabilirler. Konaklama otelimizde.

2. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, ŞELALE PARK’a hareket ediyoruz. Mükemmel şehir manzarası eşliğinde, sabah kahvelerimizi yudumlayarak, Eskişehir’i gezmeye devam ediyoruz. TARİHİ ODUN PAZARI MAHALLESİ’ne gidiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz. Türkiye’ nin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ’nde birçok sanatçının eserlerini gördükten sonra, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi KURŞUNLU KÜLLİYESİ’ni geziyoruz. Yeni açılan, BALMUMU HEYKELLERİ MÜZESİ’ni de keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, ESKİŞEHİR’ in meşhur lületaşı ve el işlerinden hatıra eşyalar alışverişini yapıyoruz. ESKİŞEHİR’ in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, PORSUK ÇAYI’ nda isteyenlerle, (Ekstra) GONDOL GEZİSİ yapıyoruz. Daha sonra, Eskişehir’in akciğeri olan, KENT PARK’a gidiyoruz. Yaz aylarında denize gidemeyen kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, iki açık yüzme havuzu, bir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekânları ile Eskişehir’in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan KENT PARK’ı geziyoruz.  Tekrar otobüsümüze binerek, BEYPAZARI’ na hareket ediyoruz. Önce, BEYPAZARI çarşısında, sergilerden gümüş ve Beypazarı Kurusu alışverişlerimizi yapmak için serbest zaman veriyoruz. Buradan, BEYPALAS Otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir süre dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi meşhur BAĞEVİ’nde, yöresel eğlence eşliğinde, yöresel yemeklerden oluşan menülerle alıyoruz. Unutamayacağınız keyifli bir gece sonrasında, tekrar otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Osmanlı Mimarisi’nin özelliklerini ve yaşayış şekillerini ince bir çizgide yaşatan, evleri ile ünlü belde BEYPAZARI’nı gezmeye başlıyoruz. KURŞUNLU CAMİİİNCİRLİ CAMİİTAŞMEKTEP’i görüp, buradan HIDIRLIK TEPESİ’nin manzarasını fotoğraf ve kameralarımızla ölümsüzleştiriyoruz. Ardından, yamaçlarına oyulmuş mağaralar ve İnözü Deresi boyunca uzanan görsel zenginliği son derece etkileyici olan, İNÖZÜ VADİSİ’ne gidiyoruz. Bu güzel vadiyi seyrederek, BEYPAZARI’na veda ediyoruz. Geçirdiğimiz bu keyifli gezinin ardından geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. POLATLI-AFYON-UŞAK güzergahı ile kısa molalardan sonra, akşam geç saatlerde İZMİR’e varıyor ve bir başka PNR MAGİC TRAVEL AGENCY seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • » Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları
 • » Çevre Gezileri ve İkramlar
 • » Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 
 • » Beypazarı’nda Bağ Evi’nde  Canlı Müzik Eşliğinde 1 akşam yemeği
 • » Beypazarı’nda Beypalas Otel’de O.K. konaklama ( 1 Gece)
 • » Eskişehir’de 4* Capella  Otel’de  Y.P. Konaklama ( 1 Gece)
 • » Zorunlu Seyahat Sigortası
 • » PNR Magic Travel Agency Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • » Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • » Öğle Yemekleri
 • » Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • » Porsuk Çayında Gondol Gezisi
 • » Yolda alınacak sabah kahvaltısı
 • » 65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta farkı alınır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  • » Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın
   » Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
   » Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile PNR MAGİC TRAVEL AGECNY değişiklik yapma hakkına sahiptir. 
   » Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
   » Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
   » Turların kalkış tarihinden en az 24 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.
   » Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken bu şart kabul edilmiş sayılır.
   » Tur programı PNR MAGİC TRAVEL AGECNY Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
   » Eskişehir Otel’de akşam yemeği yoğunluk durumuna göre, Set Menü ve Açık Büfe  verilecektir
   » Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ibrazı şarttır.
   » Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı  PNR MAGİC TRAVEL AGECNY  da saklıdır.Turun iptali durumunda  PNR MAGİC TRAVEL AGECNY iptali bizzat bildirmek zorundadır.
   » İptal-İade ve değişiklik şartları;  PNR MAGİC TRAVEL AGECNY  Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir. 

    

   ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
   Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  ESKİŞEHİR - BEYPAZARI TURLARI HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  Yardımcı Olalım

  Tıklayın Biz Sizi Arayalım

  0850 227 87 67

  Whatsapp Destek

  0533 455 35 22

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.