ASOS -TRUVA VE ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER TURU

ASOS -TRUVA VE ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER TURU

449,00 TL

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ HAFTASINA ÖZEL

 

  ASSOS-TRUVA VE ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER  

 

YARIM PANSİYON KONAKLAMA DAHİL  KONAKLAMALI

(Çanakkale'de Merkezi Konaklama Ayrıcalığıyla)

 

(2 GÜN-1 GECE)

 PNR MAGİC TRAVEL AGENCY FARKI İLE 

 

1. Gün

Sabah saat 06:00 dan itibaren siz değerli konuklarımızı belirlediğimiz noktadan  alarak,  hareket ediyoruz. Sabah eksra kahvaltı molası sonrasında, Antik dönemin en güzel kentlerinden olan ASSOS’un bulunduğu BEHRAMKALE KÖYÜ’ne doğru yol alıyoruz. AKRAPOL’e çıkıp, Athena Tapınağının kalıntıları arasından Ege denizinin nefiz manzarasını görüntülüyoruz. Anadoluda ilk felsefe dersininin de verildiği ASSOS ANTİK KENTİ hakkındaki bilgilendirmelerin ardından, bölge halkının el işi göz nuru işlemeleri ve yöresel limon kekiği alışveriş yaptıktan sonra, tarihte doğu ile batı arasında yapılan ilk savaşa konu olan TRUVA (Troya ) ANTİK KENTİ’ne hareket ediyoruz. 5000 yıllık zengin bir geçmişe sahip, tarihin en uzun savaşlarından Truva Savaşı'nda savaşan Truvalılar'ın efsanelere konu olan halkının yaşam yeri olan Antik Kent’te önce, TAHTA ATI görerek gezimize başlıyoruz.  9 kes yakılıp yıkılan ve aynı yerde tekrar kurulan bu Antik Şehir ile ilgili rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra, 2018 Troya Yılı’nda yapımı biten TROYA MÜZESİ’ni geziyoruz. Müzede, Troya ve Troas kentlerinden elde edilen eserleri gezerken oldukça etkileneceksiniz… TRUVA gezimizi tamamladıktan sonra, ÇANAKKALE merkezde bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Yemekten sonra arzu eden misafirlerimiz, Çanakkale sahilinde yürüyüşler yapabilirler.

2. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, ÇANAKKALE’den feribotla, ECEABAT’a ulaşıyoruz. 1.Dünya Savaşında, ÇANAKALE muharebelerinin yaşandığı topraklarda KİLİTBAHİR KALESİ, NAMAZGÂH TABYASISEYİT ONBAŞI ANITI, MECİDİYE TABYASI, ŞAHİNDERE SARGI YERİ ŞEHİTLİĞİ ve Çanakkale muharebelerindeki şehitlerimizi simgeleyen abidelerin en görkemlisi olan ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER ABİDESİ’ni ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında SEDDÜLBAHİR, ERTUĞRUL TABYASI, EZİNELİ YAHYA ÇAVUŞ ve arkadaşları için yapılmış olan ŞEHİTLİK, ANIT ve ERTUĞRUL KOYU gezilerimizi yaparak,  ALÇITEPE KÖYÜ’nde öğle yemeği için mola veriyoruz. Bu molamızın hemen ardından ANZAK KOYU, ARIBURNU YARLARI, MEHMETÇİĞE SAYGI ANITI, KANLI SIRT YAZITI, LONE PINE ANITI'nı görerek, 57.PİYADE ALAYI ŞEHİTLİĞİ, KESİKDERE ŞEHİTLİĞİ ve CONKBAYIRI'nı ziyaret ediyoruz. Bu anlamlı ve duygu yüklü turumuzun sonunda,  ECAABAT’tan feribotla, ÇANAKKALE’ye geçiyoruz. Daha sonra, İZMİR’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. AKÇAY YASA TESİSLERİ’nde mola vererek, akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyor ve bir başka PNR MAGİC TRAVEL AGENCY seyahatlerinde görüşmek dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 

 • »  LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR
 • »  PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ
 • »  SEYAHAT SİGORTASI GÜVENCE PAKETİ
 • »  FERİBOT GEÇİŞ ÜCRETLERİ
 • »  PNR MAGİC TRAVEL AGENCY GÜVENCESİ
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • »  MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • »  OTELLERDE EKSTRA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER
 • »  ÖĞLE YEMEKLERİ
 • »  YOLDA ALINACAK YİYECEK ve İÇECEKLER
 • » 65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti farkı alınır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  » Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın

  » Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  » Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile PNR MAGİC TRAVEL değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  » Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
  » Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
  » Turların kalkış tarihinden en az 24 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.
  » Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken bu şart kabul edilmiş sayılır.
  » Tur programı PNR MAGİC TRAVEL AGENCY Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
  » Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ibrazı şarttır.
  » Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı  
  PNR MAGİC TRAVEL AGENCY da saklıdır.Turun iptali durumunda PNR MAGİC TRAVEL AGENCY  iptali bizzat bildirmek zorundadır.
  » Feribot seferlerinin aksaması veya kalkmaması durumunda, rehber insiyatifinde program değişikliği yapabilir.
  » İptal-İade ve değişiklik şartları;  
  PNR MAGİC TRAVEL AGENCY Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir.

  ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
  Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  ASOS -TRUVA VE ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.