ABANT-KARTALKAYA-KARTEPE-ULUDAĞ (2 Gece Konaklamalı)

ABANT-KARTALKAYA-KARTEPE-ULUDAĞ (2 Gece Konaklamalı)

2 GECE KONAKLAMALI 

  KIŞ SEZONUNA ÖZEL 

    ABANT-KARTALKAYA-KARTEPE-ULUDAĞ

GÖLCÜK GÖLÜ-MAŞUKİYE-ORMANYA   

ABANT GÖLÜ-KARTALKAYA-GÖLCÜK GÖLÜ-DÜZCE-SAPANCA GÖLÜ-KARTEPE-MAŞUKİYE-ORMANYA-HOBBİT EVLERİ-BURSA-ULUDAĞ

 GÖSTERİŞLİ HOTEL'DE Y.P. Konaklama Ayrıcalığı ile...      

(3 Gün- 3 Gece) Sömestre ve Kış Sezonu Boyunca  

    ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!   

 PNR MAGİC TRAVEL AGENCY FARKIYLA... 

1.Tur: 14-17 Ocak 2021  2.Tur: 23-26 Ocak 2021   3.Tur: 4-7 Şubat 2021    
4.Tur: 18-21 Şubat 2021  5.Tur: 4-7 Mart 2021  6.Tur: 18-21 Mart 2021   

1. Gün

ABANT, KARTALKAYA, GÖLCÜK

Akşam saat 20:25 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 20:30 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  20:40 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü), 20:55 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü),  21:05  BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı) 21:10 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar), 21:15 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 21:20 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı, 21:40 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 21:45 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı Kampus Önü’nden) siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. MANİSA, AKHİSAR ,BALIKESİR, KOCAELİ,İZMİT, SAKARYA güzergahını takip ederek, yolda alacağımız molaların ardından  sabah erken saatlerde BOLU’ ya varıyoruz

 

1 .GÜN :

Sabah BOLU civarında alacağımız ekstra sabah kahvaltısı sonrasında, eşsiz güzellikteki, ABANT GÖLÜ’ne ulaşıyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel kar manzaralarını fotoğraf karelerimize ve anılarımıza eklemek üzere mola veriyoruz,  Ardından, ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden KARTALKAYA’ ya hareket ediyoruz. Kartalkaya’ da vereceğimiz serbest zamanda isteyenler kayak yaparken, dileyenler de kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir ve eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirler. Arzu eden konuklarımız ise KARTALKAYA’da bulunan otellerin cafe ve restaurantlarında kar manzaralarını seyrederek, burada olmanın keyfini yaşayabilirler. Ardından öğle yemeğimizi de aldıktan sonra bir sonraki gezi noktamız olan GÖLCÜK GÖLÜ’ne hareket ediyoruz. İnternette ve sosyal medyada gördüğümüz o meşhur evin bulunduğu yer olan doğa cenneti Bolu Gölcük Gölü’nde, eşsiz göl ve doğa manzaralarını izleyebileceğimiz seyir teraslarında fotoğraflar çekip, kısa yürüyüşlerimizi tamamlayarak, DÜZCE’de GÖSTERİŞLİ Otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

KARTEPE-MAŞUKİYE-ORMANYA

2 .GÜN :

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, ayrı bir beyaz cennet KARTEPE’ ye doğru yol alıyoruz. KARTEPE yolunda SAPANCA GÖL manzarasını izleyerek, kar kalitesiyle kayak severlerin gözde mekânlarından biri olan KARTEPE’ ye ulaşıyoruz. Marmara Bölgesi'nin en modern kayak tesisleri bulunan ve her geçen gün popülerliği artan bu kayak merkezinde serbest zaman veriyoruz. Kartepe gezimizi de tamamlayarak,  tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ ye geliyoruz. Maşukiye’ nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen aşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu güzellikler içerisindeki buradaki turumuzu tamamlayıp, eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na  doğru hareket ediyoruzDoğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. Bu parkta ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı geziyor ve güzel görüntüleri fotoğraflayarak, anılarımıza ekliyoruz. Daha sonra, tekrar otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün

BURSA-ULUDAĞ

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, İZMİT-GÖCÜK-KARAMÜRSEL güzergâhından BURSA-ULUDAĞ’a  hareket ediyoruz. Uludağ’a  vardığımızda isteyen konuklarımız kayak ve snowboard yapabilir, diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek cafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Burada  neşe ile, bol bol kar keyfimizi yapıyor ve sucuk ekmek ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Unutulmaz anılarımızla Uludağ’dan ayrılarak,  dönüş  yolculuğumuza  başlıyoruz. BURSA- SUSURLUK- BALIKESİR-AKHİSAR-MANİSA güzergâhından akşam saatlerinde İZMİR’e varıyor ve bir başka PNR MAGIC TRAVEL AGENCY organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Ulaşım ve Tüm Çevre Gezileri
 • Düzce’de Gösterişli  Otel’de 2 Gece Y.P.  Konaklama
 • Rehberlik
 • Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 • Araç içi ikramlar
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • PNR Magic Travel Agency Güvencesi
 • Otelde tüm noktalarda kablosuz internet mevcuttur.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri, Uludağ Milli Park Girişi
 • Yolda giderken alınacak sabah kahvaltısı ve öğle yemekleri
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Otelde belirlenen ekstralar. Yemeklerde alınan içecekler
 • 65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta farkı alınır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  Acentemiz veya Rehber, hava, yol ve zorunlu durumlarda programda, otelde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGIC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGIC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.

  PNR MAGIC TRAVEL AGENCY gerekli gördüğü takdirde, otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Hava koşulları veya elimizde olmayan sebeplerden dolayı gezilemeyen görülemeyen yerlerden acentemiz sorumlu tutulamaz.

  Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.

  Trafik kanunu gereğince araçta bulunan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup aksş haldeki durumlarda PNR Turizm sorumluluğu yoktur.

  Araçlarda ve tüm seyahat süresince Covid-19 önlemleri gereği maske takma zorunluluğu vardır.

  Dönüşte yolcu bindiği durakta tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

  Otel akşam yemeklerine yoğunluk durumuna göre set menü veya açık büfe verebilir.

  Koltuk numaraları rezervasyon önceliğine göre verilir. Turu erken satın alan konuklarımız ön koltuklarda oturmayı hak ederler. 

  ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
  Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGİC TRAVEL AGENCY Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur.

  Sigortada belirtilen doktor ve hastane raporu ile belgelenebilen hastalıklar ve 1.derece yakın kaybı gibi sigorta poliçesinde belirtilen nedenlerin dışında, herhangi bir nedenle yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde iptal ve ücret iadesi mümkün değildir. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar ilgili sigorta şirketi tarafından değerlnedirilmektedir. Tur iptalleri; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilir.

  .

  3.Vize Bilgileri

  ABANT-KARTALKAYA-KARTEPE-ULUDAĞ (2 Gece Konaklamalı) HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  Yardımcı Olalım

  Tıklayın Biz Sizi Arayalım

  0850 227 87 67

  Whatsapp Destek

  0533 455 35 22

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.