AFYON TERMAL TURU
 
AFYON TERMAL TURU 2020 Tur Programı

AFYON TERMAL TURU 2020 Tur Programı

709,00 TL

 AFYON TERMAL TURU 

5* MAY THERMAL RESORT&SPA HOTEL

Konaklama Ayrıcalığını Yaşayın...

Bu muhteşem otelin, hem keyfini çıkaracak,

Hem de termal sularda ruhunuz ve bedeniniz için şifa bulacaksınız… 

7-9 ŞUBAT 2020  / 28 Şubat-1 Mart 2020 (3 Gün – 2 Gece)

PNR MAGİC TRAVEL AGENCY  FARKI İLE    

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!    

1. Gün

Sabah saat 06:45 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay Meydanı, Kavşaktaki Pamukkale Yazıhane Önü), 07:00 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 07:15 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı),  07:40 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar), 07:45 KARŞIYAKA BOSTANLI İSKELE (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü),  07:50 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı),  08:05 BORNOVA (Ege Ünv. Hastanesi Önü)’ nden siz değerli misafirlerimizi alarak,  seyahatimize başlıyoruz. Yolda uygun molalarla, KULAUŞAK üzerinden, AFYON’ a varıyoruz. Öğle yemeğimizi Afyon İkbal Tesislerinde aldıktan sonra, 5*May Thermal&Spa Otel’ imize ulaşıyoruz. Akşam yemeğine kadar otelin tüm termal aktivitelerinden yararlanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, akşam saatlerine kadar zengin ve şifalı sularla dolu açık-kapalı havuzların keyfini çıkarıyoruz.  Gün boyu yorgunluğumuzu atıyoruz ve dinleniyoruz. 5*May Thermal&Spa Hotel’ in keyfini sürüyor, havuzlardan, hamamına kadar akşam saatlerine kadar tesisten faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün

Açık büfe kahvaltımızın ardından, otel aktivitelerinden yararlanıp öğleye doğru bu güzel tesisten istemeyerek ayrılıyoruz. Afyon Merkeze gidiyoruz. Eski tarihi evlerle dolu sokaklarında geziyor ve öğle yemeğimizi serbest olarak bir tesiste aldıktan sonra, kente özgü kaymak, sucuk, lokum gibi yiyecekler için alışveriş yapma imkânı buluyoruz. Bu güzel turumuzu burada sonlandırıp, UŞAK üzerinden, uygun molalarla akşam saatlerinde İZMİR’ e varıyoruz. Bir başka PNR Magic Tarvel Agency organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETSİZ HİZMETLER:

Otel’de bay, bayan ve ortak kullanım termal havuzlar, bay bayan Jakuzili termal havuzlar, bay bayan Türk hamamı, bay bayan ve ortak kullanımlı saunalar, açık ve kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, kum odası, saman odası, odalarda çay seti, oyun salonu, TV odası,Fitness, aletli aletsiz egzersizler, sinema salonu, çocuk kulübü, disko (giriş ücreti alınmaz,içecekler ücretlidir

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Lüks Araçlarla Otele Transfer
 •  5*May Thermal&Spa Otel’ de Y.P. Konaklama  (Afyon-Sandıklı)
 • (Sabah Kahvaltısı + Akşam Yemeği)
 •  Seyahat Sigortası
 •  Termal Havuz ve Hamam Kullanımı»
 • Rehberlik Hizmetleri
 • PNR Magic Travel Agency Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Öğle Yemekleri
 •  Yolda giderken alınacak sabah kahvaltısı
 •  Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 •  Otelde belirlenen ekstralar.
 •  65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti farkı alınır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  •   Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
  •  Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  •  Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
  •  Otobüslerde emniyet kemerlerinizi takmayı unutmayınız.
  • Turlarımız talepler doğrultusunda 27, 31, 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.
  •  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGİC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGİC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.
  •  Triple odalar, 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar; Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için, Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
  • Hava koşulları veya elimizde olmayan sebeplerden dolayı gezilemeyen görülemeyen yerlerden Acentamız sorumlu tutulamaz

    İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR Magic Travel Agency Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. 

   » Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmemektedir.

   ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
   Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  AFYON TERMAL TURU 2020 Tur Programı HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  Benzer Turlar

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.