Abant-Kartalkaya-Kartepe-Uludağ

Abant-Kartalkaya-Kartepe-Uludağ

KAR, DOĞA ve TERMAL BİR ARADA

ABANT - KARTALKAYA - KARTEPE - ULUDAĞ 

 SAPANCA GÖLÜ-ORMANYA  

BÖLGENİN EN İYİ OTELLERİNDE KONAKLAMA, TERMAL KEYFİ 

MUHTEŞEM DOĞA’NIN KIŞ GÜZELLİKLERİNİ  YAŞAYACAĞINIZ, KEYİFLİ BİR TATİL SİZLERİ BEKLİYOR…

1 Gece; ABANT GÖLÜ KIYISI’nda  5* BÜYÜK ABANT OTELİ Y.P.
1 Gece; BURSA’da  5* ALMİRA THERMAL&SPA OTEL Y.P.

Abant Gölü-Kartalkaya-Sapanca Gölü -Kartepe-Ormanya-Hobbit Evleri- Bursa-Uludağ

(3 Gün-3 Gece)

 ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN !!!    

PNR MAGIC TRAVEL AGENCY FARKIYLA...

FİYATLARIMIZ  KONTENJAN DOLDUKÇA, KADEMELİ  OLARAK ARTIŞ GÖSTERECEKTİR.

  1.Tur: 7-10 Ocak 2021   2.Tur: 28-31 Ocak 2021 (Sömestre) 
3.Tur: 11-14 Şubat 2021 (Sevgililer Günü)   4.Tur: 25-28 Şubat 2021    5.Tur: 12-14 Mart 2021     

   ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!  

1. Gün

İZMİR\'DEN YOLA ÇIKIŞ

AKŞAM :

Saat 20:25 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 20:30 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  20:40 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  20:55 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü),  21:05  BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)   21:10 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar), 21:15 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 21:20 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı,   21:40 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 21:45 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı Kampus Önü’nden) siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. MANİSA, AKHİSAR ,BALIKESİR, KOCAELİ,İZMİT, SAKARYA güzergahını takip ederek, yolda alacağımız molaların ardından  sabah erken saatlerde BOLU’ ya varıyoruz

1 GÜN:

BOLU civarında alacağımız ekstra sabah kahvaltısı sonrasında, Ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden KARTALKAYA’ yı görmek üzere kısa bir yolculuk yapıyoruz. Kartalkaya’ da vereceğimiz serbest zamanda,  isteyenler kayak yaparken, dileyenlerde, kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir ve eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirler. Arzu eden konuklarımız ise KARTALKAYA’ da bulunan otellerin Cafe ve Restaurantlarında kar manzarası eşliğinde burada bulunmanın keyfini yaşayabilirler. Ardından, eşsiz güzellikteki, ABANT GÖLÜ’ ne ulaşıyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel manzaraları fotoğraf karelerimize ve anılarımıza ekliyoruz. Bu güzellikler içerisinde  göl kıyısında 5* BÜYÜK ABANT OTELİ’ ne yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. www.buyukabantoteli.com

2. Gün

KARTEPE-BURSA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, ayrı bir beyaz cennet KARTEPE’ ye doğru yol alıyoruz. KARTEPE yolunda SAPANCA GÖL manzarasını izleyerek, kar kalitesiyle kayak severlerin gözde mekânlarından biri olan KARTEPE’ ye ulaşıyoruz. Marmara Bölgesi'nin en modern kayak tesisleri bulunan ve her geçen gün popülerliği artan bu kayak merkezinde serbest zaman veriyoruz. Kartepe gezimizi de tamamlayarak, Kartepe gezimizi de tamamlayarak, eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na  doğru hareket ediyoruzDoğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. Bu parkta ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı geziyor ve güzel görüntüleri fotoğraflayarak, anılarımıza ekliyoruz. Daha sonra, İZMİT-GÖLCÜK-KARAMÜRSEL güzergâhından BURSA’ya geçiyor ve Bursa’nın en şık ve nezih otellerinden biri olan  5* ALMİRA THERMAL&SPA yerleşiyoruz. Otelin aktivitelerinden, termal sularından faydalanabilirsiniz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün

ULUDAĞ-İZMİR

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, bu lüks otelimizin bir süre daha Termal sularından faydalanarak, keyfini sürdükten sonra, ULUDAĞ’ a hareket ediyoruz. Uludağ’da isteyen konuklarımız kayak ve snowboard yapabilir, diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek Cafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Burada geçireceğimiz neşeli saatler içerisinde sucuk ekmek ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Uludağ’dan ayrılarak,  dönüş güzergâhımızda, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ ne uğruyoruz. GÖLYAZI KÖYÜ, ULUABAT GÖLÜ kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyü.  Kış mevsiminde gölün etrafında dolaşanlar benzersiz manzaralarla karşılaşıyor. Özellikle kış aylarında güneşin batışı muhteşem… Göl kıyısında konaklayan kuşlar da gölün başka bir güzelliği…Burada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz.. Köy meydanında bulunan tarihi çınarın altında akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamdan sonra, SUSURLUK-BALIKESİR-AKHİSAR üzerinden, akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyor ve bir başka PNR MAGİC TRAVEL AGENCY organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Ulaşım ve Tüm Çevre Gezileri
 • Abant Gölü Kıyısı’nda 5* Büyük Abant Otel’de 1 Gece Y.P.  Konaklama
 • Bursa’da 5* Almira Termal Otelde 1 Gece Y.P.  Konaklama
 • Rehberlik
 • Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 • Araç içi ikramlar
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • PNR MAGİC TRAVEL AGENCY Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Tüm Milli Park Girişi
 • Yolda Giderken Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Öğle yemekleri
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Otellerde Belirlenen Ekstralar
 • 65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti farkı alınır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  Acentemiz veya Rehber, hava, yol ve zorunlu durumlarda programda, otelde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGIC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGIC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.

  PNR MAGIC TRAVEL AGENCY gerekli gördüğü takdirde, otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Hava koşulları veya elimizde olmayan sebeplerden dolayı gezilemeyen görülemeyen yerlerden acentemiz sorumlu tutulamaz.

  Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.

  Trafik kanunu gereğince araçta bulunan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup aksş haldeki durumlarda PNR Turizm sorumluluğu yoktur.

  Araçlarda ve tüm seyahat süresince Covid-19 önlemleri gereği maske takma zorunluluğu vardır.

  Dönüşte yolcu bindiği durakta tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

  Otel akşam yemeklerine yoğunluk durumuna göre set menü veya açık büfe verebilir.

  Koltuk numaraları rezervasyon önceliğine göre verilir. Turu erken satın alan konuklarımız ön koltuklarda oturmayı hak ederler. 

  ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
  Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGİC TRAVEL AGENCY Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur.

  Sigortada belirtilen doktor ve hastane raporu ile belgelenebilen hastalıklar ve 1.derece yakın kaybı gibi sigorta poliçesinde belirtilen nedenlerin dışında, herhangi bir nedenle yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde iptal ve ücret iadesi mümkün değildir. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur iptalleri; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilir.

  3.Vize Bilgileri

  Abant-Kartalkaya-Kartepe-Uludağ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  Yardımcı Olalım

  Tıklayın Biz Sizi Arayalım

  0850 227 87 67

  Whatsapp Destek

  0533 455 35 22

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.