Abant-Kartalkaya-Kartepe-Maşukiye Turu

Abant-Kartalkaya-Kartepe-Maşukiye Turu

KIŞ SEZONU, HAFTASONU TATİLİ

**Sosyal Mesafe + Hijyen Kurallarına Uygun Tur **

   ABANT-KARTALKAYA-KARTEPE-MAŞUKİYE TURU  

GÖSTERİŞLİ OTEL Kalitesiyle Konaklama Ayrıcalığı...

Kartalkaya, Abant Gölü, Bolu, Kartepe, Sapanca Gölü, Maşukiye , Ormanya, Hobbit Evleri   

(2 Gün-2 Gece) Cuma Akşam Çıkış/Pazar Akşamı Dönüş

1.Tur: 18-20 Aralık 2020   2.Tur: 25-27 Aralık 2020  3.Tur: 1-3 Ocak 2021  4.Tur: 8-10 Ocak 2021  
5.Tur: 15-17 Ocak 2021  6.Tur: 22-24 Ocak 2021 (Sömestre)   7.Tur: 26-28 Ocak 2021(Sömestre)   
8.Tur: 29-31 Ocak 2021(Sömestre)    9.Tur: 5-7 Şubat 2021 (Sömestre)   
10.Tur: 12-14 Şubat 2021 (Sevgililer Günü)  11.Tur: 19-21 Şubat 2021   12.Tur: 26-28 Şubat 2021   
13.Tur: 5-7 Mart 2021    14.Tur: 6-8 Mart 2021 (Kadınlar Günü )     
15.Tur: 12-14 Mart 2021    16.Tur:
 19-21 Mart 2021       

    ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!  

 PNR MAGİC TRAVEL AGENCY 

1. Gün

BOLU-KARTALKAYA-ABANT GÖLÜ

AKŞAM :

Akşam saat 20:25 ÜÇKUYULAR (Üçkuyular Fahrettin Altay Meydanı, Kavşaktaki Pamukkale Yazıhanesi Önü), 20:30 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay istikametindeki durak), 20:40 ÜÇYOL (Ziraat Bankası önü), 20:55 ALSANCAK ( Lozan Fuar Kapısı Önü), 21:05 BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı), 21:10 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar), 21:15 KARŞIYAKA BOSTANLI VAPUR İSKELESİ’ nden (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü), 21:20 KARŞIYAKA(Mavibahçe Avm Karşısı), 21:40 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastanesi Önü), 21:45 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı Kampüs Önü)'den siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. AKHİSAR ,BALIKESİR, KOCAELİ ,İZMİT, SAKARYA güzergahını takip ederek, yolda alacağımız molaların ardından BOLU’ ya varıyoruz. 

SABAH :

BOLU civarında alacağımız ekstra sabah kahvaltısı sonrasında, eşsiz güzellikteki, ABANT GÖLÜ’ne ulaşıyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel kar manzaralarını fotoğraf karelerimize ve anılarımıza eklemek üzere mola veriyoruz,  Ardından, ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden KARTALKAYA’ ya hareket ediyoruz.. Kartalkaya’ da vereceğimiz serbest zamanda,  isteyenler kayak yaparken, dileyenlerde kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir ve eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirler. Arzu eden konuklarımız ise KARTALKAYA’da bulunan otellerin cafe ve restaurantlarında kar manzaralarını seyrederek, burada olmanın keyfini yaşayabilirler. Ardından öğle yemeğimizi de aldıktan sonra bir sonraki gezi noktamız olan GÖLCÜK GÖLÜ’ne hareket ediyoruz. İnternette ve sosyal medyada gördüğümüz o meşhur evin bulunduğu yer olan doğa cenneti Bolu Gölcük Gölü’nde, eşsiz göl ve doğa manzaralarını izleyebileceğimiz seyir teraslarında fotoğraflar çekip, kısa yürüyüşlerimizi tamamlayarak, DÜZCE’de GÖSTERİŞLİ Otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2. Gün

KARTEPE-SAPANCA GÖLÜ-MAŞUKİYE

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, ayrı bir beyaz cennet KARTEPE’ ye doğru yol alıyoruz. KARTEPE yolunda SAPANCA GÖL manzarasını izleyerek, kar kalitesiyle kayak severlerin gözde mekânlarından biri olan KARTEPE’ ye ulaşıyoruz. Marmara Bölgesi'nin en modern kayak tesisleri bulunan ve her geçen gün popülerliği artan bu kayak merkezinde serbest zaman veriyoruz. Kartepe gezimizi de tamamlayarak,  tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ ye geliyoruz. Maşukiye’ nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen aşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu güzellikler içerisindeki buradaki turumuzu tamamlayıp, eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na  doğru hareket ediyoruzDoğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. Bu parkta ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı geziyor ve güzel görüntüleri fotoğraflayarak, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. SUSURLUK-BALIKESİR-AKHİSAR-MANİSA üzerinden, akşam geç saatlerde İZMİR’e ulaşıyor ve bir başka PNR MAGIC TRAVEL AGENCY organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Ulaşım ve Tüm Çevre Gezileri
 • DÜZCE GÖSTERİŞLİ OTEL’ de 1 Gece Y.P.  Konaklama
 • Rehberlik
 • Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 • Araç içi ikramlar
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • PNR MAGİC TRAVEL AGENCY Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Müze, Ören Yeri ve Tüm Milli Park Girişi
 •  Yolda Giderken Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Öğle yemekleri
 •  Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 •  Otellerde Belirlenen Ekstralar
 •  65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti farkı alınır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

  Acentemiz veya Rehber, hava, yol ve zorunlu durumlarda programda, otelde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı PNR MAGIC TRAVEL AGENCY’ da saklıdır. Turun iptali durumunda PNR MAGIC TRAVEL AGENCY iptali bizzat bildirmek zorundadır.

  PNR MAGIC TRAVEL AGENCY gerekli gördüğü takdirde, otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Hava koşulları veya elimizde olmayan sebeplerden dolayı gezilemeyen görülemeyen yerlerden acentemiz sorumlu tutulamaz.

  Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.

  Trafik kanunu gereğince araçta bulunan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup aksş haldeki durumlarda PNR Turizm sorumluluğu yoktur.

  Araçlarda ve tüm seyahat süresince Covid-19 önlemleri gereği maske takma zorunluluğu vardır.

  Dönüşte yolcu bindiği durakta tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

  Otel akşam yemeklerine yoğunluk durumuna göre set menü veya açık büfe verebilir.

  Koltuk numaraları rezervasyon önceliğine göre verilir. Turu erken satın alan konuklarımız ön koltuklarda oturmayı hak ederler. 

  ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
  Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

  2.İptal Şartları

  İptal-İade ve değişiklik şartları; PNR MAGİC TRAVEL AGENCY Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur.

  Sigortada belirtilen doktor ve hastane raporu ile belgelenebilen hastalıklar ve 1.derece yakın kaybı gibi sigorta poliçesinde belirtilen nedenlerin dışında, herhangi bir nedenle yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde iptal ve ücret iadesi mümkün değildir. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar ilgili sigorta şirketi tarafından değerlnedirilmektedir. Tur iptalleri; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilir.

  3.Vize Bilgileri

  Abant-Kartalkaya-Kartepe-Maşukiye Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  Yardımcı Olalım

  Tıklayın Biz Sizi Arayalım

  0850 227 87 67

  Whatsapp Destek

  0533 455 35 22

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.